Woodliis Resin kryt iPhone - planéty MERKÚR - 2
Woodliis Resin kryt iPhone - planéty MERKÚR - 2
Woodliis Resin kryt iPhone - planéty MERKÚR - 1 Woodliis Resin kryt iPhone - planéty MERKÚR - 2 Woodliis Resin kryt iPhone - planéty MERKÚR - 3

Resin kryt iPhone - planéty MERKÚR


39,00 €
vrátane DPH a RP Skladom medzi 1 - 3 ks

Ako iste viete, samotné drevo ako materiál je výnimočné a jedinečné. Príroda sa už postarala o to, že žiadny kus dreva nie je rovnaký. Množstvo faktorov určujúcich konečnú farbu, štruktúru alebo kresbu dreva je prakticky nemožné predvídať. To všetko už robí naše drevené kufríky jedinečnými a je nemožné nájsť dva rovnaké kusy dreva.

Keď k jedinečnému drevu pridáme živicu na vyplnenie každej trhliny a obratným výberom a zmiešaním farbív mu dodáme farbu, dostaneme produkt, ktorý je dvojnásobne jedinečný. Tak ako nenájdeme dva rovnaké kusy dreva, tak aj živica spolu s celým zložitým výrobným procesom, výberom pomerov farbív a napokon víziou človeka, ktorý mu dá konečný tvar a farbu, je materiálom. ktoré nie je možné vyrábať sériovo.

Varianty z kolekcie

Model
Počet

Nastaviť upozornenie ak cena klesne

Nákupom získate 39 bodov - 3,90 € (1,00 € = 1 bod, 1 bod = 0,10 € zľava)
Váš košík bude obsahovať celkom 39 bodov, ktoré môžu byť vymenené za kupón v hodnote 3,90 €.

Predstavujeme vám našu víziu drevených puzdier na základe 8 planét slnečnej sústavy - Merkúr, Venuša, Zem, Mars, Jupiter, Saturn, Urán a Neptún (z každej série je vyrobených len asi tucet kusov, to zaručuje úplnú jedinečnosť produktu).

Vyrobené v Európe

Naše drevené kryty vyrábame ručne v Európe a sme na to hrdí! Veľmi tvrdo pracujeme na výrobe každého puzdra, od fázy návrhu až po expedíciu. Preberáme plnú zodpovednosť za naše produkty a keďže celý proces je v našich rukách, sme si 100% istí ich kvalitou.

Jediný svojho druhu

Teraz trochu o procese výroby našich nových puzdier. Aby sme vytvorili puzdro, ktoré je kombináciou živice a dreva, musíme získať a správne pripraviť kusy dreva. Tie môžu byť jedinečné najmä v Texase, ako napríklad kaktusy cholla alebo nádherné topoľové drevo s ostrou štruktúrou alebo vizuálne ohromujúce indonézske drevo suar. V skutočnosti to môže byť akékoľvek drevo, ktoré sa bude dobre spájať so živicou. V tomto prípade sme obmedzení len našou fantáziou a možnosťami jeho získania, keďže drevo pre vás dovážame z celého sveta.

Vyradené, nepotrebné kusy dreva – dávame im druhý život

Správne pripravené drevené prvky sa potom zalejú živicou, ktorej jedinečná farba sa získa pomocou správne zvolených farbív. Z tejto kombinácie vyrábame malé bloky, z ktorých potom vyrežeme tenké prvky určené pre puzdro. A práve v tomto bode sa ukazuje jedinečnosť daného vzoru.

V jednej sérii dokážeme vyrobiť od niekoľkých až po desiatky a viac obalov a budeme vás o tom informovať špeciálnym pultom. Taktiež, ak sa vám páči farebná kombinácia dreva a živice, neváhajte s kúpou. Poponáhľajte sa, pretože po zakúpení série už nebude možné kúpiť puzdro s identickým aranžmánom dreva a farbami živice. V tomto prípade bude rozhodovať čas a odhodlanie.

Živicové unikátne kryty pre telefón

Živicové unikátne kryty pre telefón

Silikónový TPU

TPU je textúra, ktorá je skratka pre termoplastické polyuretány. Je vyrobený z plastu, elastický, podobný gume. Keď sa váš telefón dostane do tvrdej kolízie, puzdro TPU dokáže váš telefón vysoko ochrániť bez akéhokoľvek poškodenia. Je kombinovaný s odolnou technológiou a stručným materiálom, ktorý vysoko chráni váš smartfón. Naše puzdro TPU sa ľahko prispôsobí vašej fotografii a tiež sa pohodlne drží v ruke. Rohy sú vystužené, aby zniesli bremeno akéhokoľvek nárazu a predná strana má zvýšené okraje na ochranu obrazovky vášho smartfónu.

Výrobná presnosť

Proces výroby každého puzdra je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Do každého dreveného obalu vložíme srdce!

Najdôležitejšie vlastnosti:

 • - 100% ochrana
 • - Vyrobené z prírodného dreva a živice
 • - Ľahký, nezahusťuje telefón
 • - Dokonale prispôsobené tvaru telefónu
 • - Protišmyková vrstva pre pevný úchop
 • - Starostlivo navrhnuté gombíky
 • - Kompatibilné s predným bezpečnostným sklom
 • - Ručné spracovanie dreva a konečná úprava
 • - Ľahký prístup k nabíjacej zásuvke, kľúčom a portom
 • - Precíznosť spracovania
 • - Starým, poškodeným, nepotrebným, hrčovitým kusom dreva dávame druhý život
 • - Ručné miešanie a farbenie živice
 • - Štýl a elegancia
 • - Kompatibilné s indukčnými nabíjačkami, vrátane (predovšetkým) nabíjačiek Woodliis
 • - Ideálna kombinácia funkčnosti s vynikajúcim dizajnom
Woodliis

Vlastnosti produktu

Farba
Mix
Modrá
Zelená
Podpora magnetického nabíjania
áno

Konkrétne odkazy

Recenzie

Celkový počet hodnotení (0)