Woodliis Bezdrôtová nabíjačka UNIQUE QI 15W - JUPITER - 1
Woodliis Bezdrôtová nabíjačka UNIQUE QI 15W - JUPITER - 1 Woodliis Bezdrôtová nabíjačka UNIQUE QI 15W - JUPITER - 2 Woodliis Bezdrôtová nabíjačka UNIQUE QI 15W - JUPITER - 3 Woodliis Bezdrôtová nabíjačka UNIQUE QI 15W - JUPITER - 4 Woodliis Bezdrôtová nabíjačka UNIQUE QI 15W - JUPITER - 5 Woodliis Bezdrôtová nabíjačka UNIQUE QI 15W - JUPITER - 6

Bezdrôtová nabíjačka UNIQUE QI 15W - JUPITER


65,00 €
vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

Bezdrôtové nabíjačky Woodliis, vyrobené v kombinácii dreva a živice, sú jedinečným produktom, ktorý je synonymom triedy a originality v každej podobe. S hrdosťou predstavujeme naše jedinečné drevené nabíjačky QI. Vyrobili sme ich zo špeciálne vybraných úlomkov masívneho dreva topoľovej dosky. Tento nezvyčajný, štýlový produkt je dokonalým spojením klasiky v podobe nadčasového dreva a jedinečnosti farebnej živice s modernosťou, teda inovatívnym systémom bezdrôtového nabíjania. Každý z našich drevených výrobkov bol ošetrený bezfarebným prírodným olejom.

Varianty z kolekcie

Produkt si môžete personalizovať
Počet

Nastaviť upozornenie ak cena klesne

Nákupom získate 65 bodov - 6,50 € (1,00 € = 1 bod, 1 bod = 0,10 € zľava)
Váš košík bude obsahovať celkom 65 bodov, ktoré môžu byť vymenené za kupón v hodnote 6,50 €.

Modernú QI nabíjačku sme uzavreli do jednoduchej, minimalistickej podoby. Táto kombinácia zaručuje rýchle a spoľahlivé nabíjanie, no zároveň lahodí oku a lahodí nevšedným dizajnom. Nabíjačky Woodliis sú tiež jednoduché a pohodlné na používanie, stačí telefón položiť na unikátny, jedinečný kus dreva a začať nabíjať. QI nabíjačky – budúcnosť bez káblov.

Živica + drevo = bezdrôtová nabíjačka

Je to moderna uzavretá v minimalistickom drevenom bloku. Vyrábame v Európe a sme na to hrdí! Usilovne pracujeme na vytvorení každého z nich od sféry dizajnu až po balenie a expedíciu k zákazníkovi. Za svoj tovar preberáme plnú zodpovednosť a sme si ním 100% istí, pretože celý komplexný výrobný proces je v našich rukách.

Materiál - TOPOĽ

Topoľ (Populus L.) - stromy z čeľade vŕbovité (Salicaceae). Väčšinou ich býva okolo 30, aj keď ich je oveľa viac. Areál rodu pokrýva všetky kontinenty severnej pologule a oblasť od Arktídy po južné Mexiko, severnú Afriku a južnú Čínu. V Európe a na Slovensku sú tri pôvodné druhy – topoľ čierny, topoľ biely a osika. Vedecký názov rodu je starorímsky názov topoľa, spomínaný napr. od Horacea. Tieto stromy sa tak nazývali kvôli ich výsadbe na námestiach miest, na miestach verejných zhromaždení. Topole sú vysoké stromy do výšky 50 m. Ich kôra je v rôznej miere popraskaná, často sivá. Topole patria medzi najrýchlejšie rastúce stromy v miernom podnebí. Pre naše výrobky používame topoľové uzly, teda zdeformované, chybné dreviny - vďaka tomu im dávame druhý život. Skreslenia v podobe výrastkov, zhrubnutí, vydutín, často so zložitou štruktúrou, dodávajú drevu jeho charakter a jedinečnosť. Vďaka tomu je jeho textúra jedinečná.

Drevené inteligentné bezdrôtové nabíjačky

Drevené inteligentné bezdrôtové nabíjačky

Systém nabíjania QI

Moderný indukčný systém nabíjania, ktorý vám umožní dosiahnuť rýchlosť až 15W – čo je viac ako štandardné káble, ktoré výrobcovia pripájajú k telefónom. Vďaka našim bezdrôtovým nabíjačkám budete môcť raz a navždy zabudnúť na zamotané káble na stole, nočnom stolíku či pracovisku. Systém QI je budúcnosťou nabíjania - je to jednoduchosť a pohodlie a v kombinácii s nami pripraveným starostlivo vybraným dreveným prvkom aj jedinečným dizajnom a eleganciou.

Dbáme na to, aby všetky naše drevené a živicové nabíjačky boli jedinečné. Vyrábame ich zo starostlivo vyberaného dreva, ktoré získavame v Európe a hľadáme v najodľahlejších kútoch sveta. Drevené nabíjačky Woodliis nie sú len drevené, celý produkt obsahuje aj: unikátnu, špeciálne sfarbenú živicu, moderný nabíjací systém QI, ktorý je zospodu zabezpečený špeciálnym nerezovým vekom, ako aj elegantné korkové podložky, ktoré chránia povrch na ktorom stojí nabíjačka proti poškriabaniu a zaisťuje potrebnú stabilitu celej konštrukcie.

Proces výroby

Proces výroby každej drevenej nabíjačky je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Do každej drevenej nabíjačky vkladáme srdce.

Woodliis

Vlastnosti produktu

Farba
Hnedá
Mix
Modrá
Drevo
topoľ
Dĺžka
9 cm
Šírka
6 cm
Výška
1,1 cm
Počet lôžok na nabíjanie
1x
QI nabíjací systém
áno - kompatibilné so zariadeniami podporujúcimi QI
Rýchlosť nabíjania
15W
USB kábel
1 meter
Opracovanie
naturálny olej

Konkrétne odkazy

Recenzie

Celkový počet hodnotení (0)