Drevené podtácky pod taniere na stôl L (2ks) - ORECH (Woodliis) - 40,00 €
  Drevené podtácky pod taniere na stôl L (2ks) - ORECH (Woodliis) - 40,00 € Drevené podtácky pod taniere na stôl L (2ks) - ORECH (Woodliis) - 40,00 € Drevené podtácky pod taniere na stôl L (2ks) - ORECH (Woodliis) - 40,00 € Drevené podtácky pod taniere na stôl L (2ks) - ORECH (Woodliis) - 40,00 € Drevené podtácky pod taniere na stôl L (2ks) - ORECH (Woodliis) - 40,00 € Drevené podtácky pod taniere na stôl L (2ks) - ORECH (Woodliis) - 40,00 €

  Drevené podtácky pod taniere na stôl L (2ks) - ORECH


  rating zatiaľ žiadne hodnotenie
  #3 najpredávanejší v kategórii Prestieranie na stôl (za 365 dní)

  40,00 €
  Robí radosť už 4+ zákazníkom
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  Pridajte do vašej kuchyne a jedálne dotyk elegancie a praktickosti s našimi drevenými podtáckami na stôl. Sú dokonalým spojením vynikajúceho dizajnu a funkčnosti, ktoré sa hodia ako dekoratívny prvok alebo ako praktický kúsok pre každodenné použitie. Ich príjemné drevené sfarbenie a výnimočný dizajn dodajú vášmu stolu nádych štýlu a môžu byť skvelou ozdobou pre každú príležitosť. Naše podtácky sú dokonalými doplnkami pre stretnutia s priateľmi a rodinou alebo pre slávnostné príležitosti. Navyše, ich materiály zaisťujú jednoduché udržiavanie čistoty a chránia váš stolový povrch na veľmi dlhú dobu. Vylepšite svoj interiér s našimi jedinečnými a elegantnými drevenými podtáckami na stôl.

  Varianty z kolekcie

  Počet

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 21.06.2024

  Nastaviť upozornenie ak cena klesne

  obrázek
  Kúpte si tento produkt a získajte až 2,80 € späť v zľavovom kupóne.

  Ručne vyrobené
  Na Slovensku z dreva, ktorému sme dali druhú šancu.
  Bezstarostné vrátenie
  Bez akýchkoľvek otázok, do 14 dní od nákupu.
  Rýchle doručenie
  Každá objednávka je expedovaná za 1-3 pracovné dni.
  Zabezpečený nákup
  Nákupný košík je zabezpečený SSL-256 bit zabezpečením.

  Náš produkt pozostáva z dvoch hlavných prvkov: vonkajšej vrstvy, ktorou je starostlivo vybrané drevo s hrúbkou 3 mm, a základňa vyrobená z vysoko odolnej plsti v grafitovo sivej farbe. Dno dreva je zaistené 2 mm hrubou plsťou, ktorá umožňuje dostatočnú ochranu nábytku pred prípadným odieraním a poškriabaním. Vonkajšia drevená časť bola navyše zdobená unikátnou originálnou Woodliis rytinou, ktorá zobrazuje geometrické tvary. Všetky drevené prvky boli napustené kvalitným prírodným voskom. Tieto prvky tvoria harmonickú kombináciu a vytvárajú vysoko kvalitný produkt so zaujímavým a výnimočným dizajnom.

  Materiál

  Americký orech rastie iba v stredozápadnej a severovýchodnej časti USA a juhovýchodnej Kanade. Na celom svete je známy ako orech americký alebo orech čierny. Orech čierny je rýchlo rastúci (ročný prírastok 1,1 metra) strom, ktorý má rád svetlo a priestor, dorastá do výšky 25 až 30 m. Valcový kmeň je zvyčajne pravidelný s dĺžkou 15 až 18 metrov a priemerom do 1 metra. Samostatne rastúce stromy vytvárajú mohutné, guľovité koruny. Drevo z amerického orecha sa vďaka dekoratívnemu prstencovému vzoru a ušľachtilému, tmavému sfarbeniu používa všeobecne pri navrhovaní interiérov a výrobe takých predmetov ako sú: nábytok, podlahy alebo obklady. Toto drevo je možné špecificky použiť pri výrobe hudobných nástrojov, pažbičiek alebo ozdobných gombíkov. Orech americký je pre svoje charakteristické sfarbenie, zaujímavý prstencový vzor a perfektné parametre mimoriadne cenenou úžitkovou drevinou.

  Proces výroby každých stolových hodiniek je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Do každých drevených hodiniek vkladáme srdce.

  Špecifikácia

  • - Americký orech alebo dub
  • - Rozmery: 38 cm x 28 cm
  • - Povrchová úprava: prírodný olej
  • - Vodotesné: striekajúcej vode
  • - Vyhýbajte sa dlhodobému kontaktu s vodou (umývačka riadu, drez)
  • - Záruka: 24 mesiacov

  Vlastnosti produktu

  Materiál
  100% drevo
  Drevo
  orech
  Opracovanie
  naturálny olej
  Krajina pôvodu
  Slovenská republika
  Veľkosť
  L
  Počet ks v sade
  2ks

  Recenzie (0)

  Všetky recenzie produktov sú v súlade so Smernicou (EÚ) 2019/2161