Drevené podtácky na stôl (4ks) - ORECH (Woodliis) - 25,00 €
  Drevené podtácky na stôl (4ks) - ORECH (Woodliis) - 25,00 € Drevené podtácky na stôl (4ks) - ORECH (Woodliis) - 25,00 € Drevené podtácky na stôl (4ks) - ORECH (Woodliis) - 25,00 € Drevené podtácky na stôl (4ks) - ORECH (Woodliis) - 25,00 € Drevené podtácky na stôl (4ks) - ORECH (Woodliis) - 25,00 €

  Drevené podtácky na stôl (4ks) - ORECH


  rating zatiaľ žiadne hodnotenie

  25,00 €
  Robí radosť už 4+ zákazníkom
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  Pridajte do vašej kuchyne a jedálne dotyk elegancie a praktickosti s našimi drevenými podtáckami na stôl. Sú dokonalým spojením vynikajúceho dizajnu a funkčnosti, ktoré sa hodia ako dekoratívny prvok alebo ako praktický kúsok pre každodenné použitie. Ich príjemné drevené sfarbenie a výnimočný dizajn dodajú vášmu stolu nádych štýlu a môžu byť skvelou ozdobou pre každú príležitosť. Naše podtácky sú dokonalými doplnkami pre stretnutia s priateľmi a rodinou alebo pre slávnostné príležitosti. Navyše, ich materiály zaisťujú jednoduché udržiavanie čistoty a chránia váš stolový povrch na veľmi dlhú dobu. Vylepšite svoj interiér s našimi jedinečnými a elegantnými drevenými podtáckami na stôl.

  Varianty z kolekcie

  Počet

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 20.06.2024

  Nastaviť upozornenie ak cena klesne

  obrázek
  Kúpte si tento produkt a získajte až 1,75 € späť v zľavovom kupóne.

  Ručne vyrobené
  Na Slovensku z dreva, ktorému sme dali druhú šancu.
  Bezstarostné vrátenie
  Bez akýchkoľvek otázok, do 14 dní od nákupu.
  Rýchle doručenie
  Každá objednávka je expedovaná za 1-3 pracovné dni.
  Zabezpečený nákup
  Nákupný košík je zabezpečený SSL-256 bit zabezpečením.

  Náš produkt pozostáva z dvoch hlavných prvkov: vonkajšej vrstvy, ktorou je starostlivo vybrané drevo s hrúbkou 3 mm, a základňa vyrobená z vysoko odolnej plsti v grafitovo sivej farbe. Dno dreva je zaistené 2 mm hrubou plsťou, ktorá umožňuje dostatočnú ochranu nábytku pred prípadným odieraním a poškriabaním. Vonkajšia drevená časť bola navyše zdobená unikátnou originálnou Woodliis rytinou, ktorá zobrazuje geometrické tvary. Všetky drevené prvky boli napustené kvalitným prírodným voskom. Tieto prvky tvoria harmonickú kombináciu a vytvárajú vysoko kvalitný produkt so zaujímavým a výnimočným dizajnom.

  Materiál

  Americký orech sa nachádza iba na stredozápade a severovýchode a juhovýchode Kanady. Všeobecne známy po celom svete ako americký orech alebo čierny orech. Drevo z amerického orecha sa pre svoju dekoratívnu kresbu a ušľachtilú tmavú farbu používa predovšetkým na interiérové prvky, ako je nábytok, parkety alebo obklady stien. Toto drevo nachádza aj špecifické uplatnenie, napríklad pri výrobe nástrojov, či výrobe pažbičiek či ozdobných gombíkov. Pre svoju charakteristickú farbu, zaujímavú kresbu a vynikajúce parametre je americký orech mimoriadne ceneným druhom úžitkového dreva.

  Proces výroby každých stolových hodiniek je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Do každých drevených hodiniek vkladáme srdce.

  Špecifikácia

  • - Americký orech alebo dub
  • - Rozmery: 10 cm x 10 cm
  • - Povrchová úprava: prírodný olej
  • - Vodotesné: striekajúcej vode
  • - Vyhýbajte sa dlhodobému kontaktu s vodou (umývačka riadu, drez)
  • - Záruka: 24 mesiacov

  Vlastnosti produktu

  Materiál
  100% drevo
  Drevo
  orech
  Opracovanie
  naturálny olej
  Krajina pôvodu
  Slovenská republika
  Veľkosť
  S
  Počet ks v sade
  4ks

  Recenzie (0)

  Všetky recenzie produktov sú v súlade so Smernicou (EÚ) 2019/2161