Púzdro na karty - MERBAU VLNY (Woodliis) - 26,00 €
  Púzdro na karty - MERBAU VLNY (Woodliis) - 26,00 € Púzdro na karty - MERBAU VLNY (Woodliis) - 26,00 € Púzdro na karty - MERBAU VLNY (Woodliis) - 26,00 € Púzdro na karty - MERBAU VLNY (Woodliis) - 26,00 €

  Púzdro na karty - MERBAU VLNY


  rating zatiaľ žiadne hodnotenie

  26,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  Ručne opracované puzdro na kreditné karty Woodliis je mimoriadne praktický a elegantný doplnok.

  Vyrobené v Európe zo špeciálne vybraného dreva kombinovaného so živicou a načierno moreným hliníkom. Výber materiálov najvyššej kvality zaisťuje ako vynikajúci vzhľad, tak aj ľahkosť a kompaktnosť našich puzdier.

  Každý, kto používa kreditné karty a všetky typy klubových či vernostných kariet vie, aké dôležité je mať kvalitné puzdro. Puzdrá na kreditné karty sú nielen praktickou vychytávkou, ale aj mimoriadne funkčným spôsobom, ako mať v peňaženke poriadok. Vďaka tomuto malému, ale šikovne navrhnutému doplnku môžeme naše platobné karty jednoducho usporiadať a zároveň ich ochrániť pred poškriabaním či poškodením. Puzdrá na kreditné karty sú tiež skvelým spôsobom, ako minimalizovať nosenie batožiny a zároveň umožňujú rýchly prístup k vašim najdôležitejším finančným dokumentom. Štýlový dizajn a rozmanitosť dostupných modelov robí z puzdra na karty nielen praktickú pomôcku, ale aj módny doplnok našej každodennej výbavy.

  Počet

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 19.07.2024

  Nastaviť upozornenie ak cena klesne

  obrázek
  Kúpte si tento produkt a získajte až 1,82 € späť v zľavovom kupóne.

  Ručne vyrobené
  Na Slovensku z dreva, ktorému sme dali druhú šancu.
  Bezstarostné vrátenie
  Bez akýchkoľvek otázok, do 14 dní od nákupu.
  Rýchle doručenie
  Každá objednávka je expedovaná za 1-3 pracovné dni.
  Zabezpečený nákup
  Nákupný košík je zabezpečený SSL-256 bit zabezpečením.

  Puzdro na kreditné a klubové karty vyrobené v Európe

  Naše puzdrá na kreditné vyrábame ručne v Európe a sme na to veľmi hrdí! Veľmi tvrdo pracujeme na výrobe každého puzdra, od fázy návrhu až po expedíciu. Preberáme plnú zodpovednosť za naše produkty a keďže celý proces je v našich rukách, sme si 100% istí ich kvalitou a výnimočnosťou.

  Puzdro na kreditky jediné svojho druhu

  Teraz Vám povieme trochu o procese výroby našich puzdier. Aby sme vytvorili puzdrá na karty, ktoré sú kombináciou živice a dreva, musíme získať a správne pripraviť kusy dreva. Tie sú vždy jedinečné a dovážame ich napríklad z Texasu, ako napríklad kaktusy cholla alebo nádherné topoľové drevo s ostrou štruktúrou alebo vizuálne ohromujúce indonézske drevo suar. V konečnom dôsledku to môže byť akékoľvek drevo, ktoré sa bude dobre spájať so živicou. V tomto prípade sme obmedzení len našou fantáziou a možnosťami jeho získania, keďže drevo je pre vás dovážané z celého sveta.

  Vyradené, nepotrebné kusy dreva – dávame im druhý život

  Správne pripravené drevené kúsky sa potom zalejú živicou, ktorej jedinečná farba sa získa pomocou správne zvolených farbív. Z tejto kombinácie vyrábame malé bloky, z ktorých potom vyrežeme tenké prvky určené pre puzdro. A práve v tomto bode sa ukazuje jedinečnosť daného vzoru a vytvára sa samozrejme aj jedinečné puzdro na karty.

  V jednej sérii dokážeme vyrobiť od niekoľkých až po desiatky kusov krytov. Ak sa vám páči už vyrobená farebná kombinácia dreva a živice, neváhajte s kúpou puzdra.

  Výrobná presnosť

  Proces výroby každého obalu na kreditné karty je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Každé drevené puzdro má v sebe vložené srdce a tým vytvoríme jedinečnú sériu obalov na kreditné karty.

  Najdôležitejšie vlastnosti:

  • - jednoduché použitie: keď stlačíte malú páčku, karty sa vytlačia smerom von vejárovitým spôsobom, aby bol k nim ľahký prístup,
  • - efektívna RFID SECURE ochrana pred stratou finančných prostriedkov z vášho bankového účtu - peňaženka chráni karty s NFC čipom pred nechceným prečítaním bankomatových, platobných, kreditných, debetných a iných kariet,
  • - kapacita: až 7 kariet,
  • - celé z prírodného dreva,
  • - telo vyrobené z ľahkého hliníka, farbené na čierno,
  • - rozmery: 95 mm x 60 mm x 8 mm
  • - ručné spracovanie a konečná úprava dreva;
  • - precíznosť spracovania.

  Vlastnosti produktu

  Typ
  Ručne vyrobené
  Materiál
  50% drevo
  50% hliník
  Drevo
  merbau
  Opracovanie
  čierno farbený hliník
  Vygravírovaný vzor
  áno
  Krajina pôvodu
  Slovenská republika
  Ochrana RFI
  áno

  Recenzie (0)

  Všetky recenzie produktov sú v súlade so Smernicou (EÚ) 2019/2161