Samsung fa mobiltelefon-tok - MERBAU (FOX) (Woodliis) - 29,00 €
  Samsung fa mobiltelefon-tok - MERBAU (FOX) (Woodliis) - 29,00 €
  Samsung fa mobiltelefon-tok - MERBAU (FOX) (Woodliis) - 29,00 € Samsung fa mobiltelefon-tok - MERBAU (FOX) (Woodliis) - 29,00 €
  Ha 2 db borítót vásárol, 9% kedvezményt kap minden borítóra
  Ha 3 vagy több darabot vásárolsz, 15% kedvezményt kapsz minden borítóra

  Samsung fa mobiltelefon-tok - MERBAU (FOX)


  rating Jelenleg nincs felülvizsgálat

  29,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  Fa burkolat mobiltelefonhoz a Samsung márka és minden modellje valódi, őszintén kiválasztott fából. Samsung tokjainkat olyan szenvedélyes emberek számára terveztük, akik törődnek a világgal, és saját egyedi stílussal rendelkeznek. A Samsung Woodliis tokok tökéletes fa kiegészítők mind a mindennapi viselethez, mind az ünnepi alkalmakhoz. Minden Samsung fa burkolatunk természetes fából készül, amelyet Európában és a világ legtávolabbi sarkaiban szüretelnek. A fűszerezett, gondosan válogatott fa egyedi megjelenést és utánozhatatlan karaktert kölcsönöz csomagolásunknak. Textúrája, szemcséssége és illata befolyásolja a mobiltelefon fa borítójaként szánt termékek egyediségét. Ráadásul minden fadarab más – ezért nem talál két egyforma fa tokot mobiltelefonokhoz kínálatunkban.

  Mennyiség

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 19.07.2024

  Értesítést kérek, ha csökken az ár

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 2,03 € zpět ve slevovém poukazu.

  Kézzel készített
  Szlovákiában fából készült, aminek adtunk egy második esélyt.
  Gondtalan visszaküldés
  A vásárlástól számított 14 napon belül nincs kérdés.
  Gyors szállítás
  Minden megrendelést 1-3 munkanapon belül szállítunk.
  Biztonságos vásárlás
  A bevásárlókosarat SSL-256 bites biztonság biztosítja.

  Obal na Samsung vyrobený v Európe

  Naše kryty na Samsung vyrábame ručne v Európe a sme na to veľmi hrdí! Veľmi tvrdo pracujeme na výrobe každého puzdra, od fázy návrhu až po expedíciu. Preberáme plnú zodpovednosť za naše produkty a keďže celý proces je v našich rukách, sme si 100% istí ich kvalitou a výnimočnosťou.

  Materiály

  Výrobe našich puzdier sme venovali veľa úsilia. Vyrábame ho zo starostlivo vyťaženého dreva, ťaženého nielen v Európe ale aj na Slovensku, zároveň aj v najvzdialenejších kútoch sveta.

  Merbau (Intsia bijuga bežne známy ako Borneo teak, Johnstone River teak, Moluckian ironwood, Pacific teak) je druh kvitnúceho stromu z čeľade hrachových, Fabaceae, pôvodom z Indo-Pacifiku. Rozprestiera sa od Tanzánie a Madagaskaru na východ cez Indiu a Queensland, Austráliu až po tichomorské ostrovy Fidži a Samoa. Dorastá do výšky približne 50 metrov (160 stôp) s vysoko podopretým kmeňom. Obýva mangrovové lesy. Kôra a listy ipil sa používajú v tradičnej medicíne. Drevo stromu, nazývané merbau alebo kwila, je veľmi trvanlivé drevo odolné voči termitom, vďaka čomu je vysoko ceneným materiálom na podlahy a iné použitie. Drevo možno použiť aj na extrakciu farbiva. Na čerstvom reze má oranžovo-hnedú farbu, ktorá starne do tmavšej červenohnedej. Farba medzi doskami môže byť veľmi variabilná. Merbau môže obsahovať "zlatú" škvrnu, ktorá prechádza cez zrno, čo sa považuje za atraktívne. Drevené drevo Merbau sa používa v širokej škále aplikácií; od konštrukcie po interiérový a exteriérový nábytok. Drevo Merbau má vysoký stupeň prirodzenej trvanlivosti a pevnosti a používa sa externe v strojárstve, stavebníctve a námorníctve. Drevené rezivo Merbau sa používa aj na dvoroch ako vonkajší nábytok a interne v rade stolárskych výrobkov, podláh a iných použití.

  Silikónový TPU

  TPU je textúra, ktorá je skratka pre termoplastické polyuretány. Je vyrobený z plastu, elastický, podobný gume. Keď sa váš telefón dostane do tvrdej kolízie, puzdro TPU dokáže váš telefón vysoko ochrániť bez akéhokoľvek poškodenia. Je kombinovaný s odolnou technológiou a stručným materiálom, ktorý vysoko chráni váš smartfón. Náš obal na Samsung z TPU sa ľahko prispôsobí vašemu telefónu a taktiež sa pohodlne drží v ruke. Rohy sú vystužené, aby zniesli bremeno akéhokoľvek nárazu a predná strana má zvýšené okraje na ochranu obrazovky vášho smartfónu.

  Drevené kryty s motívom

  Drevené kryty s motívom

  Polykarbonát

  Polykarbonát je rozmerovo stály, vysoko tuhý, neparfumovaný a odolný voči teplu, preto je jeho tvar stály. Navyše je vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu. Polykarbonát je matný a príjemný na dotyk, preto je dokonalou povrchovou úpravou našich drevených obalov.

  Výrobná presnosť

  Proces výroby každého obalu na telefón je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Každý drevený kryt na mobil má v sebe vložené srdce a tým vytvoríme jedinečnú sériu obalov na telefón.

  Najdôležitejšie vlastnosti:

  • - 100% ochrana
  • - Obal na Samsung vyrobený z prírodného dreva
  • - Ľahké a tenké; nezahusťuje váš mobil
  • - Perfektne sa hodí k vášmu mobilu
  • - Protišmyková vrstva zaručuje stabilné držanie
  • - Ľahký prístup k nabíjacej zásuvke, kľúčom a rozhraniam
  • - Dokonale navrhnuté razenie pre kľúče
  • - Ručne vyrobené
  • - Leštenie, lakovanie a presné lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce
  • - presnosť
  • - Kompatibilné s procetívnym sklom
  • - Štýl a elegancia
  • - Dokonalé spojenie funkčnosti a moderného dizajnu

  Adatlap

  Típus
  Kézzel készített
  Anyag
  100% fa
  Fa
  Merbau
  Gravírozott minta
  igen
  Származási ország
  Szlovák Köztársaság
  Mobilra tervezve
  Samsung

  Vélemények (0)

  Minden termékértékelés megfelel az (EU) 2019/2161 irányelvnek