Realme borító gyantából Halloween - NARANCS (Woodliis) - 36,00 €
  Realme borító gyantából Halloween - NARANCS (Woodliis) - 36,00 € Realme borító gyantából Halloween - NARANCS (Woodliis) - 36,00 € Realme borító gyantából Halloween - NARANCS (Woodliis) - 36,00 € Realme borító gyantából Halloween - NARANCS (Woodliis) - 36,00 €
  Ha 2 db borítót vásárol, 9% kedvezményt kap minden borítóra
  Ha 3 vagy több darabot vásárolsz, 15% kedvezményt kapsz minden borítóra

  Realme borító gyantából Halloween - NARANCS


  rating Jelenleg nincs felülvizsgálat

  36,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  Mint biztosan tudja, a Realme minden borítója, valamint maga a fa, amelyet anyagként használnak a gyártásához, kivételes és egyedi. A természet már gondoskodott arról, hogy egyetlen fadarab sem egyforma. A fa végső színét, textúráját vagy rajzát meghatározó számos tényezőt gyakorlatilag lehetetlen megjósolni. Mindez egyedivé teszi a Realme borítóit. Lehetetlen két azonos fadarabot találni az általunk készített borítókon.

  Amikor gyantát adunk az egyedi fához, hogy kitöltsük az egyes repedéseket, és ügyesen válasszuk ki, valamint keverjük össze a festékeket, hogy színt kapjunk. Olyan borítót kapunk a Realme-on, amely kétszeresen is egyedülálló. Ahogy nem találunk két egyforma fadarabot, úgy a gyanta is az egész összetett gyártási folyamattal, a festékarányok kiválasztásával és végül annak az embernek a víziójával együtt, aki a végső formát és színt adja, olyan anyag, amelyet nem lehet tömegesen előállítani.

  Varianty z kolekcie

  Mennyiség

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 19.07.2024

  Értesítést kérek, ha csökken az ár

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 2,52 € zpět ve slevovém poukazu.

  Kézzel készített
  Szlovákiában fából készült, aminek adtunk egy második esélyt.
  Gondtalan visszaküldés
  A vásárlástól számított 14 napon belül nincs kérdés.
  Gyors szállítás
  Minden megrendelést 1-3 munkanapon belül szállítunk.
  Biztonságos vásárlás
  A bevásárlókosarat SSL-256 bites biztonság biztosítja.

  Kolekcia HALOWEEN - Orange

  Nová limitovaná séria krytov na Realme HALOWEEN. Blíži sa večer, mestá sa po náročnom dni opäť prebúdzajú, ruch rozhovorov, hukot prechádzajúcich áut a pestrá paleta svetiel a farieb osvetľujúca nočnú oblohu. O tom je kolekcia Neons. Zažite atmosféru metropolitnej noci zaliatej zhlukom neónových farieb a masiek: reštaurácie, bary, kluby a obchody.

  Obal na Realme vyrobený v Európe

  Naše kryty na Realme vyrábame ručne v Európe a sme na to veľmi hrdí! Veľmi tvrdo pracujeme na výrobe každého puzdra, od fázy návrhu až po expedíciu. Preberáme plnú zodpovednosť za naše produkty a keďže celý proces je v našich rukách, sme si 100% istí ich kvalitou a výnimočnosťou.

  Kryt na Realme jediný svojho druhu

  Teraz Vám povieme trochu o procese výroby našich krytov na mobil. Aby sme vytvorili kryty na Realme, ktoré sú kombináciou živice a dreva, musíme získať a správne pripraviť kusy dreva. Tie sú vždy jedinečné a dovážame ich napríklad z Texasu, ako napríklad kaktusy cholla alebo nádherné topoľové drevo s ostrou štruktúrou alebo vizuálne ohromujúce indonézske drevo suar. V konečnom dôsledku to môže byť akékoľvek drevo, ktoré sa bude dobre spájať so živicou. V tomto prípade sme obmedzení len našou fantáziou a možnosťami jeho získania, keďže drevo je pre vás dovážané z celého sveta.

  Vyradené, nepotrebné kusy dreva – dávame im druhý život

  Správne pripravené drevené kúsky sa potom zalejú živicou, ktorej jedinečná farba sa získa pomocou správne zvolených farbív. Z tejto kombinácie vyrábame malé bloky, z ktorých potom vyrežeme tenké prvky určené pre obal na telefón. A práve v tomto bode sa ukazuje jedinečnosť daného vzoru a vytvára sa samozrejme aj jedinečný kryt na telefón.

  V jednej sérii dokážeme vyrobiť od niekoľkých až po desiatky kusov krytov. Ak sa vám páči už vyrobená farebná kombinácia dreva a živice, neváhajte s kúpou krytu. Poponáhľajte sa, pretože po vypredaní série už nebude možné kúpiť kryt na Realme s identickým aranžmánom dreva a farbami živice. V tomto prípade bude rozhodovať čas a odhodlanie :)

  Živicové unikátne kryty pre telefón z kolekcie NEON - VEGAS

  Obrázok ochrany krytu na mobil

  Akú ochrannu pred poškodením Vám kryt poskytne?

  Mohli by sme sem dať luxusný odznak alebo vymyslieť nejaký elegantný názov pre našu „exkluzívnu“ technológiu, ale myslíme si, že na túto otázku existuje len jeden jednoduchý spôsob:
  Takmer každý, kto pracuje vo Woodliis, používa jedno z našich obalov na mobil na svojich osobných telefónoch. Toto puzdro sme nenavrhli len preto, aby sme vám ho predali, ale navrhli sme ho tak, aby sme ho sami používali.

  Silikónový TPU

  TPU je textúra, ktorá je skratka pre termoplastické polyuretány. Je vyrobený z plastu, elastický, podobný gume. Keď sa váš telefón dostane do tvrdej kolízie, puzdro TPU dokáže váš telefón vysoko ochrániť bez akéhokoľvek poškodenia. Je kombinovaný s odolnou technológiou a stručným materiálom, ktorý vysoko chráni váš smartfón. Náš obal na Realme z TPU sa ľahko prispôsobí vašemu telefónu a taktiež sa pohodlne drží v ruke. Rohy sú vystužené, aby zniesli bremeno akéhokoľvek nárazu a predná strana má zvýšené okraje na ochranu obrazovky vášho smartfónu.

  Výrobná presnosť

  Proces výroby každého obalu na telefón je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Každý drevený kryt na mobil má v sebe vložené srdce a tým vytvoríme jedinečnú sériu obalov na telefón.

  Najdôležitejšie vlastnosti:

  • - 100% ochrana
  • - Obal na Realme vyrobený z prírodného dreva a živice
  • - Ľahký, nepridáva hmotnosť telefónu
  • - Dokonale prispôsobené tvaru telefónu
  • - Protišmyková vrstva pre pevný úchop
  • - Starostlivo navrhnuté gombíky
  • - Kompatibilné s predným bezpečnostným sklom
  • - Ručné spracovanie dreva a konečná úprava
  • - Ľahký prístup k nabíjacej zásuvke, kľúčom a portom
  • - Precíznosť spracovania
  • - Starým, poškodeným, nepotrebným, hrčovitým kusom dreva dávame druhý život
  • - Ručné miešanie a farbenie živice
  • - Štýl a elegancia
  • - Kompatibilné s indukčnými nabíjačkami, vrátane (predovšetkým) nabíjačiek Woodliis
  • - Ideálna kombinácia funkčnosti s vynikajúcim dizajnom

  Adatlap

  Típus
  Kézzel készített
  Szín
  Fekete
  Sárga
  Anyag
  50% fa
  50% gyanta
  Származási ország
  Szlovák Köztársaság
  Mobilra tervezve
  Realme
  Limitált
  Igen

  Vélemények (0)

  Minden termékértékelés megfelel az (EU) 2019/2161 irányelvnek