Kártyatok - VIOLET (Woodliis) - 35,00 €
  Kártyatok - VIOLET (Woodliis) - 35,00 € Kártyatok - VIOLET (Woodliis) - 35,00 € Kártyatok - VIOLET (Woodliis) - 35,00 € Kártyatok - VIOLET (Woodliis) - 35,00 €

  Kártyatok - VIOLET


  rating Jelenleg nincs felülvizsgálat

  35,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  A kézműves hitelkártya tok Woodliis rendkívül praktikus és elegáns kiegészítő.

  Európában készült speciálisan válogatott fából, gyantával és feketére festett alumíniummal kombinálva. A legmagasabb minőségű anyagok kiválasztása biztosítja mind a kiváló megjelenést, mind a könnyedséget és a tömörséget.

  Bárki, aki hitelkártyát és mindenféle klub- vagy hűségkártyát használ, tudja, mennyire fontos a minőségi eset. A hitelkártya-tokok nemcsak praktikus eszközök, hanem rendkívül funkcionális módja a pénztárca rendben tartásának. Ennek a kicsi, de okosan megtervezett kiegészítőnek köszönhetően könnyedén rendszerezhetjük fizetési kártyáinkat, miközben megvédjük őket a karcolásoktól és sérülésektől. A hitelkártya-tokok szintén nagyszerű módja annak, hogy minimalizálja a poggyászszállítást, miközben lehetővé teszi a legfontosabb pénzügyi dokumentumokhoz való gyors hozzáférést. A stílusos kialakítás és a rendelkezésre álló modellek sokfélesége a kártyatokot nemcsak praktikus eszközzé, hanem mindennapi felszereléseink divatos kiegészítőjévé is teszi.

  Mennyiség

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 19.07.2024

  Értesítést kérek, ha csökken az ár

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 2,45 € zpět ve slevovém poukazu.

  Kézzel készített
  Szlovákiában fából készült, aminek adtunk egy második esélyt.
  Gondtalan visszaküldés
  A vásárlástól számított 14 napon belül nincs kérdés.
  Gyors szállítás
  Minden megrendelést 1-3 munkanapon belül szállítunk.
  Biztonságos vásárlás
  A bevásárlókosarat SSL-256 bites biztonság biztosítja.

  Puzdro na kreditné a klubové karty vyrobené v Európe

  Naše puzdrá na kreditné vyrábame ručne v Európe a sme na to veľmi hrdí! Veľmi tvrdo pracujeme na výrobe každého puzdra, od fázy návrhu až po expedíciu. Preberáme plnú zodpovednosť za naše produkty a keďže celý proces je v našich rukách, sme si 100% istí ich kvalitou a výnimočnosťou.

  Puzdro na kreditky jediné svojho druhu

  Teraz Vám povieme trochu o procese výroby našich puzdier. Aby sme vytvorili puzdrá na karty, ktoré sú kombináciou živice a dreva, musíme získať a správne pripraviť kusy dreva. Tie sú vždy jedinečné a dovážame ich napríklad z Texasu, ako napríklad kaktusy cholla alebo nádherné topoľové drevo s ostrou štruktúrou alebo vizuálne ohromujúce indonézske drevo suar. V konečnom dôsledku to môže byť akékoľvek drevo, ktoré sa bude dobre spájať so živicou. V tomto prípade sme obmedzení len našou fantáziou a možnosťami jeho získania, keďže drevo je pre vás dovážané z celého sveta.

  Vyradené, nepotrebné kusy dreva – dávame im druhý život

  Správne pripravené drevené kúsky sa potom zalejú živicou, ktorej jedinečná farba sa získa pomocou správne zvolených farbív. Z tejto kombinácie vyrábame malé bloky, z ktorých potom vyrežeme tenké prvky určené pre puzdro. A práve v tomto bode sa ukazuje jedinečnosť daného vzoru a vytvára sa samozrejme aj jedinečné puzdro na karty.

  V jednej sérii dokážeme vyrobiť od niekoľkých až po desiatky kusov krytov. Ak sa vám páči už vyrobená farebná kombinácia dreva a živice, neváhajte s kúpou puzdra.

  Výrobná presnosť

  Proces výroby každého obalu na kreditné karty je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Každé drevené puzdro má v sebe vložené srdce a tým vytvoríme jedinečnú sériu obalov na kreditné karty.

  Najdôležitejšie vlastnosti:

  • - jednoduché použitie: keď stlačíte malú páčku, karty sa vytlačia smerom von vejárovitým spôsobom, aby bol k nim ľahký prístup,
  • - efektívna RFID SECURE ochrana pred stratou finančných prostriedkov z vášho bankového účtu - peňaženka chráni karty s NFC čipom pred nechceným prečítaním bankomatových, platobných, kreditných, debetných a iných kariet,
  • - kapacita: až 7 kariet,
  • - celé z prírodného dreva,
  • - telo vyrobené z ľahkého hliníka, farbené na čierno,
  • - rozmery: 95 mm x 60 mm x 8 mm
  • - ručné spracovanie a konečná úprava dreva;
  • - precíznosť spracovania.

  Adatlap

  Típus
  Kézzel készített
  Szín
  Lila
  Anyag
  50% alumínium
  50% fa
  50% gyanta
  Fa
  nyár
  Működés
  fekete festett alumínium
  Gravírozott minta
  nem
  Származási ország
  Szlovák Köztársaság
  RFI védelem
  igen

  Vélemények (0)

  Minden termékértékelés megfelel az (EU) 2019/2161 irányelvnek