Fa monitorállvány - AMERIKAI DIÓ (Woodliis) - 145,00 €
  Fa monitorállvány - AMERIKAI DIÓ (Woodliis) - 145,00 € Fa monitorállvány - AMERIKAI DIÓ (Woodliis) - 145,00 € Fa monitorállvány - AMERIKAI DIÓ (Woodliis) - 145,00 € Fa monitorállvány - AMERIKAI DIÓ (Woodliis) - 145,00 € Fa monitorállvány - AMERIKAI DIÓ (Woodliis) - 145,00 € Fa monitorállvány - AMERIKAI DIÓ (Woodliis) - 145,00 €

  Fa monitorállvány - AMERIKAI DIÓ


  rating Jelenleg nincs felülvizsgálat

  145,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  A Desk kollekció monitorállványa a stílus és a funkcionalitás esszenciája a munkahelyén. Fa állványunkkal nemcsak felemelheti a monitort, hanem egészséges testtartást is biztosíthat a hosszú órákon át tartó irodai munka során. Termékünket úgy terveztük, hogy a képernyő optimális magasságban legyen, és kényelmet és ergonomikus testelhelyezést biztosítson Önnek. Ráadásul állványaink segítenek az íróasztal helyének rendszerezésében, lehetővé téve a billentyűzet, egér és egyéb kiegészítők számára rendelkezésre álló hely használatát. Nemcsak tökéletesen teljesítik funkcióikat, hanem eredeti kialakításukkal is lenyűgöznek, ami egyedülálló hangulatot kölcsönöz a munkahelyének.

  Mennyiség

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 29.05.2024

  Értesítést kérek, ha csökken az ár

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 10,15 € zpět ve slevovém poukazu.

  Kézzel készített
  Szlovákiában fából készült, aminek adtunk egy második esélyt.
  Gondtalan visszaküldés
  A vásárlástól számított 14 napon belül nincs kérdés.
  Gyors szállítás
  Minden megrendelést 1-3 munkanapon belül szállítunk.
  Biztonságos vásárlás
  A bevásárlókosarat SSL-256 bites biztonság biztosítja.

  Všetky produkty sú vyrobené s láskou. Drevené puzdrá sú vyrábané v dielni v Europe. O vytvorenie každého dreveného puzdra sa stará skúsený personál od fázy návrhu až po zabalenie a expedíciu k zákazníkovi. Preberáme plnú zodpovednosť za tovar, pretože celý komplexný proces výroby prebieha v Európe pri zachovaní všetkých štandardov kvality.

  Použité materiály

  Americký orech sa vyskytuje výhradne na Stredozápade a severovýchode USA a juhovýchodnej Kanade. Bežne známy po celom svete ako americký orech alebo čierny orech. Orech americký je rýchlo rastúci (ročný prírastok až 1,1 m) strom, ktorý má rád svetlo a priestor, dosahuje výšku až 25–30 m. Valcový kmeň býva pravidelný, až 15–18 m dlhý a vyšší do priemeru 1 m. obrovské, guľovité koruny. Drevo amerického orecha sa pre svoju dekoratívnu kresbu a ušľachtilú, tmavú farbu používa predovšetkým na prvky interiérového designu, ako je nábytok, parkety alebo obklady stien. Toto drevo nachádza aj špecifické uplatnenie, ako je konštrukcia nástrojov alebo výroba paží alebo ozdobných gombíkov. Pre svoju charakteristickú farbu a zaujímavú kresbu aj vynikajúce parametre je americký orech mimoriadne ceneným druhom úžitkového dreva.

  Špecifikácia:

  • - Vysoko kvalitná preglejka pokrytá dyhou z pravého duba alebo amerického orecha.
  • - Nosnosť stojana až 80 kg - bez problémov je možné umiestniť veľký monitor.
  • - Frézované hrany.
  • - Oceľové nohy s práškovým nástrekom s prírodným korkom na spodnej strane, aby sa zabránilo pošmyknutiu.
  • - Drevo ošetrené prírodným olejom.
  • - Ergonomický zdvih monitora: Stojan umožňuje zdvihnúť monitor do správnej výšky, čo pomáha udržiavať správne držanie tela a znižuje napätie šijových a chrbtových svalov.
  • - Lepší pracovný komfort: Vďaka optimálnej výške obrazovky stojan zaisťuje, že sa na monitor môžete pohodlne pozerať bez toho, aby ste sa museli ohýbať alebo príliš namáhať oči.
  • - Úspora miesta na vašom stole: Priestor medzi nohami stojana je možné využiť na uloženie ďalšieho kancelárskeho príslušenstva, ako je klávesnica, myš alebo poznámky, čo umožňuje lepšiu organizáciu a maximálne využitie dostupného priestoru.
  • - Jedinečný dizajn: drevený stojan Bewood dodá vášmu stolu eleganciu a prirodzené kúzlo. Jeho jedinečný dizajn priťahuje pozornosť a odlišuje ho od ostatných štandardných podtáckov.
  • - Odolnosť a vysoká kvalita spracovania: Stojan Bewood je vyrobený z najkvalitnejšieho dreva, čo zaručuje jeho odolnosť a dlhodobé používanie. Starostlivé spracovanie zaisťuje robustnú konštrukciu a esteticky príjemný vzhľad.
  • - Jednoduchá montáž: stojan sa ľahko zostavuje a zostavuje, takže môžete rýchlo ťažiť z jeho výhod bez akýchkoľvek komplikácií.
  • - Vďaka týmto výhodám sa stojan na monitor Bewood z kolekcie Desk stáva nielen praktickým nástrojom pre prácu, ale aj krásnym dizajnovým prvkom vášho stola.
  • - Ručné spracovanie a konečná úprava dreva.
  • - Presné strojárstvo

  Pracovná plocha:

  • - Dĺžka: 70 cm, Šírka: 23 cm, Výška: 11 cm - 9 cm medzi stolom a stojanom. Vzdialenosť medzi nohami: 58 cm.

  Dôležité upozornenie:

  • Cena nezahŕňa rekvizity (perá, kancelárske sponky, bloky, vizitky a pod.) zobrazené na fotografiách

  Adatlap

  Anyag
  100% fa
  Fa
  dió
  Működés
  Természetes olaj
  Származási ország
  Szlovák Köztársaság

  Vélemények (0)

  Minden termékértékelés megfelel az (EU) 2019/2161 irányelvnek