Fa fejhallgató-állvány GEOMETRIC - TÖLGY FEKETE (Woodliis) - 65,00 €
  Fa fejhallgató-állvány GEOMETRIC - TÖLGY FEKETE (Woodliis) - 65,00 € Fa fejhallgató-állvány GEOMETRIC - TÖLGY FEKETE (Woodliis) - 65,00 € Fa fejhallgató-állvány GEOMETRIC - TÖLGY FEKETE (Woodliis) - 65,00 € Fa fejhallgató-állvány GEOMETRIC - TÖLGY FEKETE (Woodliis) - 65,00 € Fa fejhallgató-állvány GEOMETRIC - TÖLGY FEKETE (Woodliis) - 65,00 € Fa fejhallgató-állvány GEOMETRIC - TÖLGY FEKETE (Woodliis) - 65,00 €

  Fa fejhallgató-állvány GEOMETRIC - TÖLGY FEKETE


  rating Jelenleg nincs felülvizsgálat

  65,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  A Woodliis fejhallgató fából készült állványai egyedülálló termék, amely minden formában szinonimája az osztálynak és az eredetiségnek. Büszkén mutatjuk be egyedi, fából készült fejhallgató állványainkat. Speciálisan kiválasztott tömör tölgyfa töredékekből készítettük őket. Ez a kivételes, stílusos termék a klasszikusok tökéletes kombinációja időtlen fa formájában a fekete hajlított acél nyers szépségével. Minden fa állványunkat színtelen természetes olajjal kezeltük.

  A modern acél fejhallgató-tartót egy egyszerű, minimalista fadarabra szereltük. Ez a kombináció biztosítja az állvány stabilitását, de tetszik a szemnek és gyönyörködik a rendkívüli kialakításban. A fából készült állványok Woodliis tökéletes kiegészítői minden szenvedélyes zenekedvelő íróasztalának.

  Mennyiség

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 29.05.2024

  Értesítést kérek, ha csökken az ár

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 4,55 € zpět ve slevovém poukazu.

  Kézzel készített
  Szlovákiában fából készült, aminek adtunk egy második esélyt.
  Gondtalan visszaküldés
  A vásárlástól számított 14 napon belül nincs kérdés.
  Gyors szállítás
  Minden megrendelést 1-3 munkanapon belül szállítunk.
  Biztonságos vásárlás
  A bevásárlókosarat SSL-256 bites biztonság biztosítja.

  Moderný stojan v minimalistickom drevenom bloku. Vyrábame ho na Slovensku a sme na to hrdí! Všetky stojany sú vyrobené v našej centrále. Usilovne pracujeme na vytvorení každého z nich od sféry dizajnu až po balenie a expedíciu k zákazníkovi. Za náš tovar preberáme plnú zodpovednosť a sme si ním 100% istí, pretože celý komplexný výrobný proces je len v našich rukách.

  Materiál

  Dub (Quercus L.) je druh stromov alebo menej často vysokých kríkov z čeľade bukovité (Fagaceae Dumort). Zahŕňa asi 200 druhov vyskytujúcich sa najmä v miernom pásme severnej pologule (vrátane Poľska) a vo vysokých oblastiach tropického pásma. Duby sú známe svojou veľkou veľkosťou, sú to najhrubšie poľské stromy a ich priemer môže presiahnuť 3 metre s výškou až 25-35 metrov. Dubové drevo je pomerne ťažké a tvrdé, vďaka čomu má široké využitie v stavebnom stolárstve a nábytku. Je vysoko odolný proti oderu. Dubové drevo je žltohnedej farby, má zreteľne vyznačenú štruktúru, s hrčkami charakteristickými pre dub.


  Vytvorenie každého z našich drevených stojanov na slúchadlá sprevádza zložitý a časovo náročný výrobný proces. Prikladáme veľkú dôležitosť každému, aj tomu najmenšiemu aspektu našich stánkov. Značnú časť dnes už pomaly nevídanej výroby realizujeme ručne. Brúsenie, leštenie a precízne olejovanie dreva je výsledkom tvrdej práce našich rúk.

  Oceľový držiak

  Náš držiak na slúchadlá je vyrobený z najkvalitnejšej ocele s hrúbkou 2 mm. Všetky oceľové prvky sú u nás rezané laserom, následne im dávame finálny tvar pomocou špeciálnej ohýbačky. Výška nami ohnutej rukoväte je 295 mm od spodnej časti drevenej základne stojana. Celý je nami práškovo lakovaný vo farbe - čierna štrukturálna mat. Nekupujeme polotovary, všetky oceľové prvky si vyrábame sami, čo zaručuje kvalitu.


  Dbáme na to, aby všetky naše drevené stojany na slúchadlá boli jedinečné. Vyrábame ich zo starostlivo vyberaného dreva, ktoré získavame v Európe a hľadáme ich v najodľahlejších kútoch sveta. Drevené stojany na slúchadlá nie sú len drevené, súčasťou celého produktu je aj dizajnová rukoväť z ohýbanej ocele farbenej na čierno, ako aj elegantné korkové podložky, ktoré chránia povrch, na ktorom stojan stojí, pred poškriabaním a poskytujú potrebnú stabilitu celej konštrukcie.

  Špecifikácia

  • - Drevo: Dub
  • - Dĺžka x šírka: 12,5 cm x 12,5 cm
  • - Výška dreveného prvku: 3 cm;
  • - Výška stojana 295 mm
  • - Povrchová úprava: prírodný olej
  • - Záruka: 24 mesiacov

  Adatlap

  Anyag
  100% fa
  Fa
  tölgy
  Működés
  Természetes olaj
  Mágneses töltés támogatása
  nem
  Származási ország
  Szlovák Köztársaság

  Vélemények (0)

  Minden termékértékelés megfelel az (EU) 2019/2161 irányelvnek