Fa állvány a monitor alatt - DUB (Woodliis) - 145,00 €
  Fa állvány a monitor alatt - DUB (Woodliis) - 145,00 € Fa állvány a monitor alatt - DUB (Woodliis) - 145,00 € Fa állvány a monitor alatt - DUB (Woodliis) - 145,00 € Fa állvány a monitor alatt - DUB (Woodliis) - 145,00 € Fa állvány a monitor alatt - DUB (Woodliis) - 145,00 € Fa állvány a monitor alatt - DUB (Woodliis) - 145,00 €

  Fa állvány a monitor alatt - DUB


  rating Jelenleg nincs felülvizsgálat

  145,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  A Desk kollekció monitorállványa a stílus és a funkcionalitás esszenciája a munkahelyén. Fa állványunkkal nemcsak felemelheti a monitort, hanem egészséges testtartást is biztosíthat a hosszú órákon át tartó irodai munka során. Termékünket úgy terveztük, hogy a képernyő optimális magasságban legyen, és kényelmet és ergonomikus testelhelyezést biztosítson Önnek. Ráadásul állványaink segítenek az íróasztal helyének rendszerezésében, lehetővé téve a billentyűzet, egér és egyéb kiegészítők számára rendelkezésre álló hely használatát. Nemcsak tökéletesen teljesítik funkcióikat, hanem eredeti kialakításukkal is lenyűgöznek, ami egyedülálló hangulatot kölcsönöz a munkahelyének.

  Mennyiség

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 29.05.2024

  Értesítést kérek, ha csökken az ár

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 10,15 € zpět ve slevovém poukazu.

  Kézzel készített
  Szlovákiában fából készült, aminek adtunk egy második esélyt.
  Gondtalan visszaküldés
  A vásárlástól számított 14 napon belül nincs kérdés.
  Gyors szállítás
  Minden megrendelést 1-3 munkanapon belül szállítunk.
  Biztonságos vásárlás
  A bevásárlókosarat SSL-256 bites biztonság biztosítja.

  Všetky produkty sú vyrobené s láskou. Drevené puzdrá sú vyrábané v dielni v Europe. O vytvorenie každého dreveného puzdra sa stará skúsený personál od fázy návrhu až po zabalenie a expedíciu k zákazníkovi. Preberáme plnú zodpovednosť za tovar, pretože celý komplexný proces výroby prebieha v Európe pri zachovaní všetkých štandardov kvality.

  Použité materiály

  Dub (Quercus L. [topwood, takto vyzerajú naše porasty] - je druh stromov alebo vzácnejšie vysokých kríkov, patriacich do čeľade bukovité (Fagaceae Dumort). Zahŕňa asi 200 druhov vyskytujúcich sa najmä v mierneho pásma severnej pologule (medzi inými v Poľsku) a vo vysoko položených oblastiach tropického pásma.Duby sú známe svojou veľkou veľkosťou, sú to najsilnejšie poľské stromy a ich priemer môže presiahnuť 3 metre a výšku až 25 -35 m. Dubové drevo je pomerne ťažké a tvrdé, vďaka čomu je Hojne využívané v stavebnom stolárstve a nábytkárstve.Je vysoko odolné voči oderu.Dubové drevo je žltohnedej farby, má zreteľne vyznačenú štruktúru, s uzlami charakteristickými pre dub.

  Špecifikácia:

  • - Vysoko kvalitná preglejka pokrytá dyhou z pravého duba alebo amerického orecha.
  • - Nosnosť stojana až 80 kg - bez problémov je možné umiestniť veľký monitor.
  • - Frézované hrany.
  • - Oceľové nohy s práškovým nástrekom s prírodným korkom na spodnej strane, aby sa zabránilo pošmyknutiu.
  • - Drevo ošetrené prírodným olejom.
  • - Ergonomický zdvih monitora: Stojan umožňuje zdvihnúť monitor do správnej výšky, čo pomáha udržiavať správne držanie tela a znižuje napätie šijových a chrbtových svalov.
  • - Lepší pracovný komfort: Vďaka optimálnej výške obrazovky stojan zaisťuje, že sa na monitor môžete pohodlne pozerať bez toho, aby ste sa museli ohýbať alebo príliš namáhať oči.
  • - Úspora miesta na vašom stole: Priestor medzi nohami stojana je možné využiť na uloženie ďalšieho kancelárskeho príslušenstva, ako je klávesnica, myš alebo poznámky, čo umožňuje lepšiu organizáciu a maximálne využitie dostupného priestoru.
  • - Jedinečný dizajn: drevený stojan Bewood dodá vášmu stolu eleganciu a prirodzené kúzlo. Jeho jedinečný dizajn priťahuje pozornosť a odlišuje ho od ostatných štandardných podtáckov.
  • - Odolnosť a vysoká kvalita spracovania: Stojan Bewood je vyrobený z najkvalitnejšieho dreva, čo zaručuje jeho odolnosť a dlhodobé používanie. Starostlivé spracovanie zaisťuje robustnú konštrukciu a esteticky príjemný vzhľad.
  • - Jednoduchá montáž: stojan sa ľahko zostavuje a zostavuje, takže môžete rýchlo ťažiť z jeho výhod bez akýchkoľvek komplikácií.
  • - Vďaka týmto výhodám sa stojan na monitor Bewood z kolekcie Desk stáva nielen praktickým nástrojom pre prácu, ale aj krásnym dizajnovým prvkom vášho stola.
  • - Ručné spracovanie a konečná úprava dreva.
  • - Presné strojárstvo

  Pracovná plocha:

  • - Dĺžka: 70 cm, Šírka: 23 cm, Výška: 11 cm - 9 cm medzi stolom a stojanom. Vzdialenosť medzi nohami: 58 cm.

  Dôležité upozornenie:

  • Cena nezahŕňa rekvizity (perá, kancelárske sponky, bloky, vizitky a pod.) zobrazené na fotografiách

  Adatlap

  Anyag
  100% fa
  Fa
  tölgy
  Működés
  Természetes olaj
  Származási ország
  Szlovák Köztársaság

  Vélemények (0)

  Minden termékértékelés megfelel az (EU) 2019/2161 irányelvnek