Fa világtérkép a falon - RÉTEGELT LEMEZ (ÁRNYÉK TÖLGY) (Woodliis) - 179,00 €
  Fa világtérkép a falon - RÉTEGELT LEMEZ (ÁRNYÉK TÖLGY) (Woodliis) - 179,00 €
  Fa világtérkép a falon - RÉTEGELT LEMEZ (ÁRNYÉK TÖLGY) (Woodliis) - 179,00 € Fa világtérkép a falon - RÉTEGELT LEMEZ (ÁRNYÉK TÖLGY) (Woodliis) - 179,00 € Fa világtérkép a falon - RÉTEGELT LEMEZ (ÁRNYÉK TÖLGY) (Woodliis) - 179,00 €

  Fa világtérkép a falon - RÉTEGELT LEMEZ (ÁRNYÉK TÖLGY)


  rating Jelenleg nincs felülvizsgálat

  179,00 €
  vrátane DPH a RP Do výroby do 7 dní

  Valakinek elegendő egy papírtérkép egy kisebb méretű asztalon, és valaki magasabb, teljesen más szintre akarja emelni ...

  A Woodliisfalán található fa világtérkép egy különleges termék, amely stílussal és vizuális mélységgel gazdagítja a teret, és tökéletes módja annak, hogy hatékonyan eljuttassa az egész világot a szobája, dolgozószobája, nappalija vagy háza falára. Tedd magad boldoggá, váltsd valóra az álmodat. Vagy váltsa valóra valakinek, akiről tudja, hogy szeret utazni! A falon lévő fa világtérkép jól harmonizál a hangulatos szállásokkal, valamint a hivatalosabb belső terekkel, például irodákkal és konferenciatermekkel. Bárhol is jelenik meg, biztosan vonzza mindenki figyelmét, és eleganciát ad minden olyan belső térnek, amelyben fel van függesztve. A falon lévő fa világtérképünk biztosítja, hogy minden tér saját, különleges és kivételes stílust és dizájnt kapjon.

  Mennyiség

  Doručenie: Do výroby do 7 dní pracovných dní Očakávaný dátum dodania je

  Értesítést kérek, ha csökken az ár

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 12,53 € zpět ve slevovém poukazu.

  Kézzel készített
  Szlovákiában fából készült, aminek adtunk egy második esélyt.
  Gondtalan visszaküldés
  A vásárlástól számított 14 napon belül nincs kérdés.
  Gyors szállítás
  Minden megrendelést 1-3 munkanapon belül szállítunk.
  Biztonságos vásárlás
  A bevásárlókosarat SSL-256 bites biztonság biztosítja.

  Mapa sveta na stenu a jej drevené prvky majú hrúbku 6 mm. Ich skutočné rozmery sú 2000 mm (šírka) x 1180 mm (výška). Na uľahčenie procesu montáže sme pripravili tlačený návod na použitie na veľkoformátovom papieri, ktorý presne odráža polohu kontinentov a ostrovov.

  Drevená mapa sveta na stenu a jej montáž

  Lepiaca montáž, ktorú často nazývame aj „samomontáž“, je jednoduché umiestňovanie drevených prvkov na stenu pomocou montážneho lepidla. Do balenia mapy sveta na stenu nepribaľujeme lepidlo ani stláčadlo. Tieto produkty si musí zákazník zakúpiť sám. Je to spôsobené jednoduchým faktom – nie každé lepidlo je vhodné na daný povrch steny. Prinášame návod, v ktorom odporúčame, aké lepidlo na konkrétnu stenu použiť. Vysvetlíme tiež, ako si mapu sveta nainštalovať svojpomocne, aké množstvo lepidla použiť a ako merať vzdialenosti medzi jednotlivými prvkami.

  Brezová preglejka - z toho je vyrobená naša mapa sveta na stenu

  Breza je strom z tvrdého dreva, ktorý patrí do čeľade Betulaceae, do ktorej patria jelše a liesky. Je to tenkolistý strom, ktorý má tridsať až šesťdesiat rôznych druhov. Breza je bežná najmä na severnej pologuli, napríklad v Spojených štátoch, Európe, Rusku, na Strednom východe, v častiach Číny a Japonska. Približne tri štvrtiny známych druhov brezy sa nachádzajú v Európe a Ázii, najmä v Číne, Japonsku, Rusku a krajinách bývalej sovietskej republiky, ako je Kazachstan a Uzbekistan. V Poľsku sú bežné druhy brezy známe svojou svetlou bledosťou, a preto sú známe ako biela a strieborná breza. Breza je známa aj ako priekopnícky druh, čo znamená, že je prvým typom stromu, ktorý kolonizuje oblasť, ktorá bola predtým narušená alebo poškodená v dôsledku prírodnej alebo človekom spôsobenej udalosti. Brezové drevo je jemnozrnné a má bledú farbu, vďaka čomu sa hodí na kvalitný nábytok. Pretože sa však vyznačuje aj saténovým leskom, je veľmi obľúbenou voľbou pri výrobe dyhy a nábytku. Existuje niekoľko druhov brezy, ktoré sa vyznačujú zvlneným tvarom, ktorý je určený tým, ako strom rastie počas svojho života. Breza je však tvrdšia ako ostatné tvrdé dreviny. Napriek tomu, že ide o ľahké drevo, breza je pevná a odolná, čo znamená, že z nej možno vytvoriť pevnú preglejku. Brezová preglejka využíva viacero listov brezovej dyhy a je jednou z najpevnejších a najstabilnejších preglejok v tomto odvetví. Zvyčajne sa používa na výrobu skateboardov, ktoré poskytujú stabilnú a flexibilnú jazdu. Niektoré druhy brezy, ako napríklad breza strieborná, majú prenikavú arómu, ktorá sa používa v kožiarskom oleji a používa sa aj v kozmetike, ako je mydlo a šampón. Ďalšou užitočnou vlastnosťou brezy, najmä jej kôry, je vodeodolnosť, vďaka čomu je vhodná na obloženie drevených lodí. V čase, keď domorodí Američania cestovali po Spojených štátoch, používali brezovú kôru na stavbu ľahkých kanoí a mís.

  Výrobná presnosť

  Drevená mapa sveta na stenu a jej proces výroby je mimoriadne zložitý a hlacne časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce.

  Najdôležitejšie vlastnosti mapy sveta:

  • - Rozmery: Šírka: 200 cm, Výška: 118 cm, Hrúbka: 0,6 cm.
  • - Materiály: Farebná brezová preglejka
  • - Hmotnosť: cca 8 kg

  Adatlap

  Típus
  Kézzel készített
  Anyag
  100% fa
  Fa
  furnérlemez
  Működés
  olajjal megmunkálatlan
  Mágneses töltés támogatása
  nem
  Származási ország
  Szlovák Köztársaság

  Vélemények (0)

  Minden termékértékelés megfelel az (EU) 2019/2161 irányelvnek