Fa világtérkép a falon - DUB + olaj (mágneses) (Woodliis) - 369,00 €
  Fa világtérkép a falon - DUB + olaj (mágneses) (Woodliis) - 369,00 € Fa világtérkép a falon - DUB + olaj (mágneses) (Woodliis) - 369,00 € Fa világtérkép a falon - DUB + olaj (mágneses) (Woodliis) - 369,00 € Fa világtérkép a falon - DUB + olaj (mágneses) (Woodliis) - 369,00 €

  Fa világtérkép a falon - DUB + olaj (mágneses)


  rating Jelenleg nincs felülvizsgálat
  #2 najpredávanejší v kategórii Fa térképek a világról a falon (za 365 dní)

  369,00 €
  Robí radosť už 8+ zákazníkom
  vrátane DPH a RP

  Valakinek elegendő egy papírtérkép egy kisebb méretű asztalon, és valaki magasabb, teljesen más szintre akarja emelni ...

  A Woodliisfalán található fa világtérkép egy különleges termék, amely stílussal és vizuális mélységgel gazdagítja a teret, és tökéletes módja annak, hogy hatékonyan eljuttassa az egész világot a szobája, dolgozószobája, nappalija vagy háza falára. Tedd magad boldoggá, váltsd valóra az álmodat. Vagy váltsa valóra valakinek, akiről tudja, hogy szeret utazni! A falon lévő fa világtérkép jól harmonizál a hangulatos szállásokkal, valamint a hivatalosabb belső terekkel, például irodákkal és konferenciatermekkel. Bárhol is jelenik meg, biztosan vonzza mindenki figyelmét, és eleganciát ad minden olyan belső térnek, amelyben fel van függesztve. A falon lévő fa világtérképünk biztosítja, hogy minden tér saját, különleges és kivételes stílust és dizájnt kapjon.

  Varianty z kolekcie

  Mennyiség

  Doručenie: Do výroby do 7 dní pracovných dní Očakávaný dátum dodania je

  Értesítést kérek, ha csökken az ár

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 25,83 € zpět ve slevovém poukazu.

  Kézzel készített
  Szlovákiában fából készült, aminek adtunk egy második esélyt.
  Gondtalan visszaküldés
  A vásárlástól számított 14 napon belül nincs kérdés.
  Gyors szállítás
  Minden megrendelést 1-3 munkanapon belül szállítunk.
  Biztonságos vásárlás
  A bevásárlókosarat SSL-256 bites biztonság biztosítja.

  Mapa sveta na stenu a jej drevené prvky majú hrúbku 10 mm. Ich skutočné rozmery sú 2000 mm (šírka) x 1180 mm (výška). Na uľahčenie procesu montáže sme pripravili tlačený návod na použitie na veľkoformátovom papieri, ktorý presne odráža polohu kontinentov a ostrovov.

  Magnetické PIN(y) národných hraníc

  Mapa sveta na stenu má vyvinutý kompletne nový a inovatívny spôsob umiestňovania magnetických značiek priamo na povrch dreva. Vďaka nej si budeme môcť poznačiť miesta, ktoré sme navštívili a dokonca priložiť fotografie, ktoré zachytia naše cestovateľské spomienky na krásnu drevenú mapu.
  Na uľahčenie označenia dôležitých miest na mape sú jednotlivé krajiny oddelené precíznym gravírovaním. Voliteľne sú dostupné aj názvy jednotlivých krajín.

  Drevená mapa sveta na stenu a jej montáž

  Lepiaca montáž, ktorú často nazývame aj „samomontáž“, je jednoduché umiestňovanie drevených prvkov na stenu pomocou montážneho lepidla. Do balenia mapy sveta na stenu nepribaľujeme lepidlo ani stláčadlo. Tieto produkty si musí zákazník zakúpiť sám. Je to spôsobené jednoduchým faktom – nie každé lepidlo je vhodné na daný povrch steny. Prinášame návod, v ktorom odporúčame, aké lepidlo na konkrétnu stenu použiť. Vysvetlíme tiež, ako si mapu sveta nainštalovať svojpomocne, aké množstvo lepidla použiť a ako merať vzdialenosti medzi jednotlivými prvkami.

  DUB

  Dub (Quercus L.) je rod stromov alebo (zriedkavo) vysokých kríkov z čeľade Fagaceae (Fagaceae Dumort). Rod pozostáva z viac ako 200 druhov vyskytujúcich sa najmä v miernych pásmach na severnej pologuli (okrem iného v Poľsku) a vo vysokých terénoch v tropickom pásme. Duby sú známe veľkými rozmermi, sú to najhrubšie poľské stromy a ich priemer môže presiahnuť 3 metre na výšku až 25-35 metrov. Dubové drevo je pomerne ťažké a húževnaté, preto sa bežne používa v drevárskom a nábytkárskom priemysle. Navyše je vysoko odolný voči oderu. Dubové drevo je zvyčajne žltohnedé a má jasne definovanú štruktúru so sukami charakteristickými pre dub.

  Výrobná presnosť

  Drevená mapa sveta na stenu a jej proces výroby je mimoriadne zložitý a hlacne časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce.

  Najdôležitejšie vlastnosti mapy sveta:

  • - Rozmery: Šírka: 200 cm, Výška: 118 cm, Hrúbka: 1 cm.
  • - Materiály: masívne a kvalitné dubové drevo (opracované olejom)
  • - Hmotnosť: cca 13 kg

  Adatlap

  Típus
  Kézzel készített
  Anyag
  100% fa
  Fa
  tölgy
  Működés
  Természetes olaj
  Mágneses töltés támogatása
  igen
  Származási ország
  Szlovák Köztársaság

  Vélemények (0)

  Minden termékértékelés megfelel az (EU) 2019/2161 irányelvnek