Realme fa mobil tok - ZIRICOTE (Woodliis) - 25,00 €
  Realme fa mobil tok - ZIRICOTE (Woodliis) - 25,00 € Realme fa mobil tok - ZIRICOTE (Woodliis) - 25,00 € Realme fa mobil tok - ZIRICOTE (Woodliis) - 25,00 € Realme fa mobil tok - ZIRICOTE (Woodliis) - 25,00 €
  Ha 2 db borítót vásárol, 9% kedvezményt kap minden borítóra
  Ha 3 vagy több darabot vásárolsz, 15% kedvezményt kapsz minden borítóra

  Realme fa mobil tok - ZIRICOTE


  rating Jelenleg nincs felülvizsgálat

  25,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  A Realme márka és minden modellje fából készült, fából készült mobiltelefon-tok. A Realme borítóit olyan szenvedélyes emberek számára terveztük, akik érdeklődnek a világ iránt, és saját egyedi stílussal rendelkeznek. A Realme Woodliis huzatok tökéletes fa kiegészítők mindennapi viselethez és ünnepi alkalmakhoz egyaránt.

  A mobiltelefon fa burkolata hangsúlyozza a tulajdonos személyiségét, miközben megbízható biztonságot nyújt a telefon számára. A Realme csomagolása a funkcionalitás, az egyedi dizájn és a környezetbarát elegancia kivételes kombinációja. A Realme összes fa burkolata természetes fából készül, amelyet Európában és a világ legtávolabbi sarkaiban szüretelnek. A fűszerezett, gondosan válogatott fa egyedi megjelenést és utánozhatatlan karaktert kölcsönöz csomagolásunknak. Textúrája, szemcséssége és illata befolyásolja a mobiltelefon fa borítójaként szánt termékek egyediségét. Ráadásul minden fadarab más – ezért nem talál két egyforma fa tokot mobiltelefonokhoz kínálatunkban.

  Mennyiség

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 23.07.2024

  Értesítést kérek, ha csökken az ár

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 1,75 € zpět ve slevovém poukazu.

  Kézzel készített
  Szlovákiában fából készült, aminek adtunk egy második esélyt.
  Gondtalan visszaküldés
  A vásárlástól számított 14 napon belül nincs kérdés.
  Gyors szállítás
  Minden megrendelést 1-3 munkanapon belül szállítunk.
  Biztonságos vásárlás
  A bevásárlókosarat SSL-256 bites biztonság biztosítja.

  Obal na Realme vyrobený v Európe

  Naše kryty na Realme vyrábame ručne v Európe a sme na to veľmi hrdí! Veľmi tvrdo pracujeme na výrobe každého puzdra, od fázy návrhu až po expedíciu. Preberáme plnú zodpovednosť za naše produkty a keďže celý proces je v našich rukách, sme si 100% istí ich kvalitou a výnimočnosťou.

  Materiály

  Výrobe našich puzdier sme venovali veľa úsilia. Vyrábame ho zo starostlivo vyťaženého dreva, ťaženého nielen v Európe ale aj na Slovensku, zároveň aj v najvzdialenejších kútoch sveta.

  Ziricote (Cordia dodecandra) - je jednou z najkrajších a najexotickejších drevín, čo sa týka farby a zložitosti prsteňov. Tento druh dreva je tvrdý a veľmi odolný. Ziricote sa tiež vyznačuje zaujímavým vzorom dreva, krásnou sýto hnedou farbou, ktorá prechádza do zlatých až červených tónov, a charakteristickou nepravidelnou textúrou. Ziricote sa ťaží najmä v Strednej Amerike, pochádza však z Mexika. Je to veľmi drahé drevo – vzhľadom na jeho vzácnosť je počet každoročne udeľovaných povolení na ťažbu Ziricote obmedzený. Používa sa pri výrobe exkluzívnych hudobných nástrojov, sôch a umeleckých drevených výrobkov. Toto drevo sa dá ľahko spracovať. Hobľovaný povrch je veľmi hladký a má krásny intenzívny lesk.

  Silikónový TPU

  TPU je textúra, ktorá je skratka pre termoplastické polyuretány. Je vyrobený z plastu, elastický, podobný gume. Keď sa váš telefón dostane do tvrdej kolízie, puzdro TPU dokáže váš telefón vysoko ochrániť bez akéhokoľvek poškodenia. Je kombinovaný s odolnou technológiou a stručným materiálom, ktorý vysoko chráni váš smartfón. Náš obal na Realme z TPU sa ľahko prispôsobí vašemu telefónu a taktiež sa pohodlne drží v ruke. Rohy sú vystužené, aby zniesli bremeno akéhokoľvek nárazu a predná strana má zvýšené okraje na ochranu obrazovky vášho smartfónu.

  Drevené kryty

  Drevené kryty

  Polykarbonát

  Polykarbonát je rozmerovo stály, vysoko tuhý, neparfumovaný a odolný voči teplu, preto je jeho tvar stály. Navyše je vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu. Polykarbonát je matný a príjemný na dotyk, preto je dokonalou povrchovou úpravou našich drevených obalov.

  Výrobná presnosť

  Proces výroby každého obalu na telefón je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Každý drevený kryt na mobil má v sebe vložené srdce a tým vytvoríme jedinečnú sériu obalov na telefón.

  Najdôležitejšie vlastnosti:

  • - 100% ochrana
  • - Obal na Realme vyrobený z prírodného dreva
  • - Ľahké a tenké; nezahusťuje váš mobil
  • - Perfektne sa hodí k vášmu mobilu
  • - Protišmyková vrstva zaručuje stabilné držanie
  • - Ľahký prístup k nabíjacej zásuvke, kľúčom a rozhraniam
  • - Dokonale navrhnuté razenie pre kľúče
  • - Ručne vyrobené
  • - Leštenie, lakovanie a presné lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce
  • - presnosť
  • - Kompatibilné s procetívnym sklom
  • - Štýl a elegancia
  • - Dokonalé spojenie funkčnosti a moderného dizajnu

  Adatlap

  Típus
  Kézzel készített
  Anyag
  100% fa
  Fa
  Ziricote
  Gravírozott minta
  nem
  Származási ország
  Szlovák Köztársaság
  Mobilra tervezve
  Realme

  Vélemények (0)

  Minden termékértékelés megfelel az (EU) 2019/2161 irányelvnek