Wooden world map on the wall - DUB + oil (magnetic) (Woodliis) - 369,00 €
  Wooden world map on the wall - DUB + oil (magnetic) (Woodliis) - 369,00 € Wooden world map on the wall - DUB + oil (magnetic) (Woodliis) - 369,00 € Wooden world map on the wall - DUB + oil (magnetic) (Woodliis) - 369,00 € Wooden world map on the wall - DUB + oil (magnetic) (Woodliis) - 369,00 €

  Wooden world map on the wall - DUB + oil (magnetic)


  rating No review at the moment
  #1 najpredávanejší v kategórii Wooden maps of the world on the wall (za 365 dní)

  €369.00
  Robí radosť už 8+ zákazníkom
  vrátane DPH a RP

  Niekomu stačí papierová mapa na stole menšieho rozmeru a niekto to chce povýšiť na vyššiu úplne inú úroveň ...

  Drevená mapa sveta na stenu značky Woodliis je špeciálnym produktom, ktorý obohatí každý priestor o štýl a vizuálnu hĺbku a je perfektným spôsobom ako efektne dostať celý svet na stenu svojej izby, pracovne, obývačky alebo chaty. Urobte si radosť, splňte si sen. Alebo ho splňte niekomu, o kom viete, že cestovanie miluje! Drevená mapa sveta na stenu bude dobre ladiť s útulnými ubytovacími priestormi, ako aj oficiálnejšími interiérmi, ako sú kancelárie a konferenčné miestnosti. Kdekoľvek sa objaví, určite upúta pozornosť každého a dodá eleganciu každému interiéru, v ktorom je zavesená. Naša drevená mapa sveta na stenu zabezpečí, že každý priestor dostane svoj vlastný, špeciálny a výnimočný štýl a dizajn.

  Varianty z kolekcie

  Qty

  Doručenie: Do výroby do 7 dní pracovných dní Očakávaný dátum dodania je

  Alert me when price drops

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až €25.83 zpět ve slevovém poukazu.

  Handcrafted
  In Slovakia, made of wood, to which we gave a second chance.
  Worry-free returns
  No questions asked, within 14 days of purchase.
  Fast delivery
  Each order is shipped in 1-3 working days.
  Secure purchase
  The shopping cart is secured by SSL-256 bit security.

  Mapa sveta na stenu a jej drevené prvky majú hrúbku 10 mm. Ich skutočné rozmery sú 2000 mm (šírka) x 1180 mm (výška). Na uľahčenie procesu montáže sme pripravili tlačený návod na použitie na veľkoformátovom papieri, ktorý presne odráža polohu kontinentov a ostrovov.

  Magnetické PIN(y) národných hraníc

  Mapa sveta na stenu má vyvinutý kompletne nový a inovatívny spôsob umiestňovania magnetických značiek priamo na povrch dreva. Vďaka nej si budeme môcť poznačiť miesta, ktoré sme navštívili a dokonca priložiť fotografie, ktoré zachytia naše cestovateľské spomienky na krásnu drevenú mapu.
  Na uľahčenie označenia dôležitých miest na mape sú jednotlivé krajiny oddelené precíznym gravírovaním. Voliteľne sú dostupné aj názvy jednotlivých krajín.

  Drevená mapa sveta na stenu a jej montáž

  Lepiaca montáž, ktorú často nazývame aj „samomontáž“, je jednoduché umiestňovanie drevených prvkov na stenu pomocou montážneho lepidla. Do balenia mapy sveta na stenu nepribaľujeme lepidlo ani stláčadlo. Tieto produkty si musí zákazník zakúpiť sám. Je to spôsobené jednoduchým faktom – nie každé lepidlo je vhodné na daný povrch steny. Prinášame návod, v ktorom odporúčame, aké lepidlo na konkrétnu stenu použiť. Vysvetlíme tiež, ako si mapu sveta nainštalovať svojpomocne, aké množstvo lepidla použiť a ako merať vzdialenosti medzi jednotlivými prvkami.

  DUB

  Dub (Quercus L.) je rod stromov alebo (zriedkavo) vysokých kríkov z čeľade Fagaceae (Fagaceae Dumort). Rod pozostáva z viac ako 200 druhov vyskytujúcich sa najmä v miernych pásmach na severnej pologuli (okrem iného v Poľsku) a vo vysokých terénoch v tropickom pásme. Duby sú známe veľkými rozmermi, sú to najhrubšie poľské stromy a ich priemer môže presiahnuť 3 metre na výšku až 25-35 metrov. Dubové drevo je pomerne ťažké a húževnaté, preto sa bežne používa v drevárskom a nábytkárskom priemysle. Navyše je vysoko odolný voči oderu. Dubové drevo je zvyčajne žltohnedé a má jasne definovanú štruktúru so sukami charakteristickými pre dub.

  Výrobná presnosť

  Drevená mapa sveta na stenu a jej proces výroby je mimoriadne zložitý a hlacne časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce.

  Najdôležitejšie vlastnosti mapy sveta:

  • - Rozmery: Šírka: 200 cm, Výška: 118 cm, Hrúbka: 1 cm.
  • - Materiály: masívne a kvalitné dubové drevo (opracované olejom)
  • - Hmotnosť: cca 13 kg

  Data sheet

  Type
  Handcrafted
  Material
  100% wood
  Wood
  oak
  Working
  Natural oil
  Magnetic charging support
  yes
  Country of origin
  Slovak Republic

  Reviews (0)

  All product reviews comply with DIRECTIVE (EU) 2019/2161