Wooden map of the world on the wall - PLYWOOD (Woodliis) - 179,00 €
  Wooden map of the world on the wall - PLYWOOD (Woodliis) - 179,00 €
  Wooden map of the world on the wall - PLYWOOD (Woodliis) - 179,00 € Wooden map of the world on the wall - PLYWOOD (Woodliis) - 179,00 €

  Wooden map of the world on the wall - PLYWOOD


  rating No review at the moment

  €179.00
  vrátane DPH a RP Do výroby do 7 dní

  Niekomu stačí papierová mapa na stole menšieho rozmeru a niekto to chce povýšiť na vyššiu úplne inú úroveň ...

  Drevená mapa sveta na stenu značky Woodliis je špeciálnym produktom, ktorý obohatí každý priestor o štýl a vizuálnu hĺbku a je perfektným spôsobom ako efektne dostať celý svet na stenu svojej izby, pracovne, obývačky alebo chaty. Urobte si radosť, splňte si sen. Alebo ho splňte niekomu, o kom viete, že cestovanie miluje! Drevená mapa sveta na stenu bude dobre ladiť s útulnými ubytovacími priestormi, ako aj oficiálnejšími interiérmi, ako sú kancelárie a konferenčné miestnosti. Kdekoľvek sa objaví, určite upúta pozornosť každého a dodá eleganciu každému interiéru, v ktorom je zavesená. Naša drevená mapa sveta na stenu zabezpečí, že každý priestor dostane svoj vlastný, špeciálny a výnimočný štýl a dizajn.

  Qty

  Doručenie: Do výroby do 7 dní pracovných dní Očakávaný dátum dodania je

  Alert me when price drops

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až €12.53 zpět ve slevovém poukazu.

  Handcrafted
  In Slovakia, made of wood, to which we gave a second chance.
  Worry-free returns
  No questions asked, within 14 days of purchase.
  Fast delivery
  Each order is shipped in 1-3 working days.
  Secure purchase
  The shopping cart is secured by SSL-256 bit security.

  Mapa sveta na stenu a jej drevené prvky majú hrúbku 6 mm. Ich skutočné rozmery sú 2000 mm (šírka) x 1180 mm (výška). Na uľahčenie procesu montáže sme pripravili tlačený návod na použitie na veľkoformátovom papieri, ktorý presne odráža polohu kontinentov a ostrovov.

  Drevená mapa sveta na stenu a jej montáž

  Lepiaca montáž, ktorú často nazývame aj „samomontáž“, je jednoduché umiestňovanie drevených prvkov na stenu pomocou montážneho lepidla. Do balenia mapy sveta na stenu nepribaľujeme lepidlo ani stláčadlo. Tieto produkty si musí zákazník zakúpiť sám. Je to spôsobené jednoduchým faktom – nie každé lepidlo je vhodné na daný povrch steny. Prinášame návod, v ktorom odporúčame, aké lepidlo na konkrétnu stenu použiť. Vysvetlíme tiež, ako si mapu sveta nainštalovať svojpomocne, aké množstvo lepidla použiť a ako merať vzdialenosti medzi jednotlivými prvkami.

  Brezová preglejka - z toho je vyrobená naša mapa sveta na stenu

  Breza je strom z tvrdého dreva, ktorý patrí do čeľade Betulaceae, do ktorej patria jelše a liesky. Je to tenkolistý strom, ktorý má tridsať až šesťdesiat rôznych druhov. Breza je bežná najmä na severnej pologuli, napríklad v Spojených štátoch, Európe, Rusku, na Strednom východe, v častiach Číny a Japonska. Približne tri štvrtiny známych druhov brezy sa nachádzajú v Európe a Ázii, najmä v Číne, Japonsku, Rusku a krajinách bývalej sovietskej republiky, ako je Kazachstan a Uzbekistan. V Poľsku sú bežné druhy brezy známe svojou svetlou bledosťou, a preto sú známe ako biela a strieborná breza. Breza je známa aj ako priekopnícky druh, čo znamená, že je prvým typom stromu, ktorý kolonizuje oblasť, ktorá bola predtým narušená alebo poškodená v dôsledku prírodnej alebo človekom spôsobenej udalosti. Brezové drevo je jemnozrnné a má bledú farbu, vďaka čomu sa hodí na kvalitný nábytok. Pretože sa však vyznačuje aj saténovým leskom, je veľmi obľúbenou voľbou pri výrobe dyhy a nábytku. Existuje niekoľko druhov brezy, ktoré sa vyznačujú zvlneným tvarom, ktorý je určený tým, ako strom rastie počas svojho života. Breza je však tvrdšia ako ostatné tvrdé dreviny. Napriek tomu, že ide o ľahké drevo, breza je pevná a odolná, čo znamená, že z nej možno vytvoriť pevnú preglejku. Brezová preglejka využíva viacero listov brezovej dyhy a je jednou z najpevnejších a najstabilnejších preglejok v tomto odvetví. Zvyčajne sa používa na výrobu skateboardov, ktoré poskytujú stabilnú a flexibilnú jazdu. Niektoré druhy brezy, ako napríklad breza strieborná, majú prenikavú arómu, ktorá sa používa v kožiarskom oleji a používa sa aj v kozmetike, ako je mydlo a šampón. Ďalšou užitočnou vlastnosťou brezy, najmä jej kôry, je vodeodolnosť, vďaka čomu je vhodná na obloženie drevených lodí. V čase, keď domorodí Američania cestovali po Spojených štátoch, používali brezovú kôru na stavbu ľahkých kanoí a mís.

  Výrobná presnosť

  Drevená mapa sveta na stenu a jej proces výroby je mimoriadne zložitý a hlacne časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce.

  Najdôležitejšie vlastnosti mapy sveta:

  • - Rozmery: Šírka: 200 cm, Výška: 118 cm, Hrúbka: 0,6 cm.
  • - Materiály: Farebná brezová preglejka
  • - Hmotnosť: cca 8 kg

  Data sheet

  Type
  Handcrafted
  Material
  100% wood
  Wood
  plywood
  Working
  unworked with oil
  Magnetic charging support
  not
  Country of origin
  Slovak Republic

  Reviews (0)

  All product reviews comply with DIRECTIVE (EU) 2019/2161