Bezdrôtová nabíjačka SLIM CIRCLE QI 15W - ORECH (Woodliis) - 69,00 €
  Bezdrôtová nabíjačka SLIM CIRCLE QI 15W - ORECH (Woodliis) - 69,00 € Bezdrôtová nabíjačka SLIM CIRCLE QI 15W - ORECH (Woodliis) - 69,00 € Bezdrôtová nabíjačka SLIM CIRCLE QI 15W - ORECH (Woodliis) - 69,00 € Bezdrôtová nabíjačka SLIM CIRCLE QI 15W - ORECH (Woodliis) - 69,00 € Bezdrôtová nabíjačka SLIM CIRCLE QI 15W - ORECH (Woodliis) - 69,00 € Bezdrôtová nabíjačka SLIM CIRCLE QI 15W - ORECH (Woodliis) - 69,00 € Bezdrôtová nabíjačka SLIM CIRCLE QI 15W - ORECH (Woodliis) - 69,00 € Bezdrôtová nabíjačka SLIM CIRCLE QI 15W - ORECH (Woodliis) - 69,00 €

  Bezdrôtová nabíjačka SLIM CIRCLE QI 15W - ORECH


  rating zatiaľ žiadne hodnotenie
  #3 najpredávanejší v kategórii Bezdrôtové nabíjačky (za 365 dní)

  69,00 €
  Robí radosť už 4+ zákazníkom
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  Bezdrôtová nabíjačka z dreva je inšpirovaná geometrickými tvarmi a líniami. Štýlovo ručne vyrobená nabíjačka z masívneho orechového dreva. Nabíjačka na mobil je povrchovo upravená ekologickými olejmi a voskami. Bezdrôtová nabíjačka má otvorené drevené póry, čo umožňuje neuveriteľne prirodzený a prémiový vzhľad produktu. Navyše nabíjačka na mobil obsahuje moderný indukčný systém nabíjania, ktorý vám umožní dosiahnuť rýchlosť nabíjania až 15W – čo je viac ako štandardné káble v balení. Vďaka našim bezdrôtovým nabíjačkám budete môcť raz a navždy zabudnúť na zamotané káble na stole, nočnom stolíku či pracovisku. Systém QI je budúcnosťou nabíjania za pomoci bezdrôtové nabíjačky. Je to jednoduchosť a pohodlie v kombinácii so starostlivo vybraným drevom a jedinečným dizajnom, ktorá ulahodí nie len pozornému oku. Drevena nabíjačka na mobil nemusí byť len funkčná, ale aj štýlová.

  Varianty z kolekcie

  Počet

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 19.07.2024

  Nastaviť upozornenie ak cena klesne

  obrázek
  Kúpte si tento produkt a získajte až 4,83 € späť v zľavovom kupóne.

  Ručne vyrobené
  Na Slovensku z dreva, ktorému sme dali druhú šancu.
  Bezstarostné vrátenie
  Bez akýchkoľvek otázok, do 14 dní od nákupu.
  Rýchle doručenie
  Každá objednávka je expedovaná za 1-3 pracovné dni.
  Zabezpečený nákup
  Nákupný košík je zabezpečený SSL-256 bit zabezpečením.

  Modernú QI nabíjačku na mobil sme uzavreli do jednoduchej, minimalistickej podoby. Táto kombinácia zaručuje rýchle a spoľahlivé nabíjanie, no zároveň lahodí oku a lahodí nevšedným dizajnom a zároveň je bezdrôtová. Nabíjačky z dreva Woodliis sú tiež jednoduché a pohodlné na používanie, stačí telefón položiť na unikátny, jedinečný kus dreva a začať nabíjať. QI bezdrôtová nabíjačka je budúcnosť bez káblov.

  Drevo = bezdrôtová nabíjačka

  Je to moderná nabíjačka uzavretá v minimalistickom drevenom bloku. Vyrábame v Európe a sme na to hrdí! Usilovne pracujeme na vytvorení každého z nich od sféry dizajnu až po balenie a expedíciu k zákazníkovi. Za svoj tovar preberáme plnú zodpovednosť a sme si ním 100% istí, pretože celý komplexný výrobný proces je v našich rukách.

  Materiál - Americký orech

  Americký orech rastie iba v stredozápadnej a severovýchodnej časti USA a juhovýchodnej Kanade. Na celom svete je známy ako orech americký alebo orech čierny. Orech čierny je rýchlo rastúci (ročný prírastok 1,1 metra) strom, ktorý má rád svetlo a priestor, dorastá do výšky 25 až 30 m. Valcový kmeň je zvyčajne pravidelný s dĺžkou 15 až 18 metrov a priemerom do 1 metra. Samostatne rastúce stromy vytvárajú mohutné, guľovité koruny. Drevo z amerického orecha sa vďaka dekoratívnemu prstencovému vzoru a ušľachtilému, tmavému sfarbeniu používa všeobecne pri navrhovaní interiérov a výrobe takých predmetov ako sú: nábytok, podlahy alebo obklady. Toto drevo je možné špecificky použiť pri výrobe hudobných nástrojov, pažbičiek alebo ozdobných gombíkov. Orech americký je pre svoje charakteristické sfarbenie, zaujímavý prstencový vzor a perfektné parametre mimoriadne cenenou úžitkovou drevinou.

  Drevené inteligentné bezdrôtové nabíjačky

  Drevené inteligentné bezdrôtové nabíjačky

  Systém nabíjania QI

  Moderný indukčný systém nabíjania, ktorý vám umožní dosiahnuť rýchlosť až 15W – čo je viac ako štandardné káble, ktoré výrobcovia pripájajú k telefónom. Vďaka našim bezdrôtovým nabíjačkám budete môcť raz a navždy zabudnúť na zamotané káble na stole, nočnom stolíku či pracovisku. Systém QI je budúcnosťou nabíjania - je to jednoduchosť a pohodlie a v kombinácii s nami pripraveným starostlivo vybraným dreveným prvkom aj jedinečným dizajnom a eleganciou.

  Dbáme na to, aby všetky naše drevené a živicové nabíjačky boli jedinečné. Vyrábame ich zo starostlivo vyberaného dreva, ktoré získavame v Európe a hľadáme v najodľahlejších kútoch sveta. Drevené nabíjačky Woodliis nie sú len drevené, celý produkt obsahuje aj: unikátnu, špeciálne sfarbenú živicu, moderný nabíjací systém QI, ktorý je zospodu zabezpečený špeciálnym nerezovým vekom, ako aj elegantné korkové podložky, ktoré chránia povrch na ktorom stojí nabíjačka proti poškriabaniu a zaisťuje potrebnú stabilitu celej konštrukcie.

  Proces výroby

  Proces výroby každej drevenej nabíjačky je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Do každej drevenej nabíjačky vkladáme srdce.

  Vlastnosti produktu

  Typ
  Ručne vyrobené
  Farba
  Orech
  Materiál
  50% drevo
  Drevo
  orech
  Dĺžka
  12 cm
  Šírka
  12 cm
  Výška
  2 cm
  Počet lôžok na nabíjanie
  1x
  QI nabíjací systém
  áno - kompatibilné so zariadeniami podporujúcimi QI
  Rýchlosť nabíjania
  15W
  USB kábel
  1 meter
  Opracovanie
  naturálny olej
  Krajina pôvodu
  Slovenská republika

  Recenzie (0)

  Všetky recenzie produktov sú v súlade so Smernicou (EÚ) 2019/2161