Drevený dvojitý stojan pod monitor - DUB (Woodliis) - 179,00 €
  Drevený dvojitý stojan pod monitor - DUB (Woodliis) - 179,00 € Drevený dvojitý stojan pod monitor - DUB (Woodliis) - 179,00 € Drevený dvojitý stojan pod monitor - DUB (Woodliis) - 179,00 € Drevený dvojitý stojan pod monitor - DUB (Woodliis) - 179,00 € Drevený dvojitý stojan pod monitor - DUB (Woodliis) - 179,00 € Drevený dvojitý stojan pod monitor - DUB (Woodliis) - 179,00 € Drevený dvojitý stojan pod monitor - DUB (Woodliis) - 179,00 € Drevený dvojitý stojan pod monitor - DUB (Woodliis) - 179,00 € Drevený dvojitý stojan pod monitor - DUB (Woodliis) - 179,00 €

  Drevený dvojitý stojan pod monitor - DUB


  rating zatiaľ žiadne hodnotenie

  179,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  Stojan na monitor z kolekcie Desk je esenciou štýlu a funkčnosti na vašom pracovisku. S naším dreveným stojanom nielen zdvihnete svoj monitor, ale tiež zaistíte zdravé držanie tela počas dlhých hodín kancelárskej práce. Náš produkt bol navrhnutý tak, aby obrazovka bola v optimálnej výške a poskytovala vám pohodlie a ergonomické umiestnenie tela. Naše stojany navyše prispievajú k organizácii miesta na vašom stole a umožňujú vám využiť dostupný priestor na klávesnicu, myš a ďalšie príslušenstvo. Nielen, že dokonale plnia svoje funkcie, ale aj zaujmú originálnym dizajnom, ktorý vášmu pracovisku dodá jedinečný šmrnc.

  Varianty z kolekcie

  Počet

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 26.06.2024

  Nastaviť upozornenie ak cena klesne

  obrázek
  Kúpte si tento produkt a získajte až 12,53 € späť v zľavovom kupóne.

  Ručne vyrobené
  Na Slovensku z dreva, ktorému sme dali druhú šancu.
  Bezstarostné vrátenie
  Bez akýchkoľvek otázok, do 14 dní od nákupu.
  Rýchle doručenie
  Každá objednávka je expedovaná za 1-3 pracovné dni.
  Zabezpečený nákup
  Nákupný košík je zabezpečený SSL-256 bit zabezpečením.

  Všetky produkty sú vyrobené s láskou. Drevené puzdrá sú vyrábané v dielni v Europe. O vytvorenie každého dreveného puzdra sa stará skúsený personál od fázy návrhu až po zabalenie a expedíciu k zákazníkovi. Preberáme plnú zodpovednosť za tovar, pretože celý komplexný proces výroby prebieha v Európe pri zachovaní všetkých štandardov kvality.

  Použité materiály

  Dub (Quercus L. [topwood, takto vyzerajú naše porasty] - je druh stromov alebo vzácnejšie vysokých kríkov, patriacich do čeľade bukovité (Fagaceae Dumort). Zahŕňa asi 200 druhov vyskytujúcich sa najmä v mierneho pásma severnej pologule (medzi inými v Poľsku) a vo vysoko položených oblastiach tropického pásma.Duby sú známe svojou veľkou veľkosťou, sú to najsilnejšie poľské stromy a ich priemer môže presiahnuť 3 metre a výšku až 25 -35 m. Dubové drevo je pomerne ťažké a tvrdé, vďaka čomu je Hojne využívané v stavebnom stolárstve a nábytkárstve.Je vysoko odolné voči oderu.Dubové drevo je žltohnedej farby, má zreteľne vyznačenú štruktúru, s uzlami charakteristickými pre dub.

  Špecifikácia:

  • - Vysoko kvalitná preglejka pokrytá dyhou z pravého duba alebo amerického orecha.
  • - Nosnosť stojana až 80 kg - bez problémov je možné umiestniť veľký monitor.
  • - Frézované hrany.
  • - Oceľové nohy s práškovým nástrekom s prírodným korkom na spodnej strane, aby sa zabránilo pošmyknutiu.
  • - Drevo ošetrené prírodným olejom.
  • - Ergonomický zdvih monitora: Stojan umožňuje zdvihnúť monitor do správnej výšky, čo pomáha udržiavať správne držanie tela a znižuje napätie šijových a chrbtových svalov.
  • - Lepší pracovný komfort: Vďaka optimálnej výške obrazovky stojan zaisťuje, že sa na monitor môžete pohodlne pozerať bez toho, aby ste sa museli ohýbať alebo príliš namáhať oči.
  • - Úspora miesta na vašom stole: Priestor medzi nohami stojana je možné využiť na uloženie ďalšieho kancelárskeho príslušenstva, ako je klávesnica, myš alebo poznámky, čo umožňuje lepšiu organizáciu a maximálne využitie dostupného priestoru.
  • - Jedinečný dizajn: drevený stojan Bewood dodá vášmu stolu eleganciu a prirodzené kúzlo. Jeho jedinečný dizajn priťahuje pozornosť a odlišuje ho od ostatných štandardných podtáckov.
  • - Odolnosť a vysoká kvalita spracovania: Stojan Bewood je vyrobený z najkvalitnejšieho dreva, čo zaručuje jeho odolnosť a dlhodobé používanie. Starostlivé spracovanie zaisťuje robustnú konštrukciu a esteticky príjemný vzhľad.
  • - Jednoduchá montáž: stojan sa ľahko zostavuje a zostavuje, takže môžete rýchlo ťažiť z jeho výhod bez akýchkoľvek komplikácií.
  • - Vďaka týmto výhodám sa stojan na monitor Bewood z kolekcie Desk stáva nielen praktickým nástrojom pre prácu, ale aj krásnym dizajnovým prvkom vášho stola.
  • - Ručné spracovanie a konečná úprava dreva.
  • - Presné strojárstvo

  Pracovná plocha:

  • - Dĺžka: 70 cm, Šírka: 23 cm, Výška: 11 cm - 9 cm medzi stolom a stojanom. Vzdialenosť medzi nohami: 58 cm.

  Dôležité upozornenie:

  • Cena nezahŕňa rekvizity (perá, kancelárske sponky, bloky, vizitky a pod.) zobrazené na fotografiách

  Vlastnosti produktu

  Materiál
  100% drevo
  Drevo
  dub
  Opracovanie
  naturálny olej
  Krajina pôvodu
  Slovenská republika

  Recenzie (0)

  Všetky recenzie produktov sú v súlade so Smernicou (EÚ) 2019/2161