Holzständer unter dem Monitor - DUB (Woodliis) - 145,00 €
  Holzständer unter dem Monitor - DUB (Woodliis) - 145,00 € Holzständer unter dem Monitor - DUB (Woodliis) - 145,00 € Holzständer unter dem Monitor - DUB (Woodliis) - 145,00 € Holzständer unter dem Monitor - DUB (Woodliis) - 145,00 € Holzständer unter dem Monitor - DUB (Woodliis) - 145,00 € Holzständer unter dem Monitor - DUB (Woodliis) - 145,00 €

  Holzständer unter dem Monitor - DUB


  rating Keine Bewertung im Moment

  145,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  Der Monitorständer aus der Desk-Kollektion ist die Essenz von Stil und Funktionalität an Ihrem Arbeitsplatz. Mit unserem Holzständer heben Sie nicht nur Ihren Monitor an, sondern sorgen auch für eine gesunde Körperhaltung bei langen Stunden Büroarbeit. Unser Produkt wurde so konzipiert, dass sich der Bildschirm in optimaler Höhe befindet und Ihnen Komfort und ergonomische Körperpositionierung bietet. Außerdem helfen unsere Ständer bei der Organisation Ihres Schreibtischs, sodass Sie den verfügbaren Platz für Tastatur, Maus und anderes Zubehör nutzen können. Sie erfüllen nicht nur perfekt ihre Funktionen, sondern bestechen auch durch ihr originelles Design, das Ihrem Arbeitsplatz eine einzigartige Note verleiht.

  Qty

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 26.07.2024

  Benachrichtigen Sie mich, wenn der Preis sinkt

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 10,15 € Zpět ve slevovém poukazu.

  Handgemacht
  In der Slowakei aus Holz, dem wir eine zweite Chance gegeben haben.
  Sorgenfreie Retouren
  Es werden keine Fragen gestellt, innerhalb von 14 Tagen nach dem Kauf.
  Schnelle Lieferung
  Jede Bestellung wird innerhalb von 1-3 Werktagen versandt.
  Sicherer Kauf
  Der Warenkorb ist durch SSL-256 Bit Sicherheit gesichert.

  Všetky produkty sú vyrobené s láskou. Drevené puzdrá sú vyrábané v dielni v Europe. O vytvorenie každého dreveného puzdra sa stará skúsený personál od fázy návrhu až po zabalenie a expedíciu k zákazníkovi. Preberáme plnú zodpovednosť za tovar, pretože celý komplexný proces výroby prebieha v Európe pri zachovaní všetkých štandardov kvality.

  Použité materiály

  Dub (Quercus L. [topwood, takto vyzerajú naše porasty] - je druh stromov alebo vzácnejšie vysokých kríkov, patriacich do čeľade bukovité (Fagaceae Dumort). Zahŕňa asi 200 druhov vyskytujúcich sa najmä v mierneho pásma severnej pologule (medzi inými v Poľsku) a vo vysoko položených oblastiach tropického pásma.Duby sú známe svojou veľkou veľkosťou, sú to najsilnejšie poľské stromy a ich priemer môže presiahnuť 3 metre a výšku až 25 -35 m. Dubové drevo je pomerne ťažké a tvrdé, vďaka čomu je Hojne využívané v stavebnom stolárstve a nábytkárstve.Je vysoko odolné voči oderu.Dubové drevo je žltohnedej farby, má zreteľne vyznačenú štruktúru, s uzlami charakteristickými pre dub.

  Špecifikácia:

  • - Vysoko kvalitná preglejka pokrytá dyhou z pravého duba alebo amerického orecha.
  • - Nosnosť stojana až 80 kg - bez problémov je možné umiestniť veľký monitor.
  • - Frézované hrany.
  • - Oceľové nohy s práškovým nástrekom s prírodným korkom na spodnej strane, aby sa zabránilo pošmyknutiu.
  • - Drevo ošetrené prírodným olejom.
  • - Ergonomický zdvih monitora: Stojan umožňuje zdvihnúť monitor do správnej výšky, čo pomáha udržiavať správne držanie tela a znižuje napätie šijových a chrbtových svalov.
  • - Lepší pracovný komfort: Vďaka optimálnej výške obrazovky stojan zaisťuje, že sa na monitor môžete pohodlne pozerať bez toho, aby ste sa museli ohýbať alebo príliš namáhať oči.
  • - Úspora miesta na vašom stole: Priestor medzi nohami stojana je možné využiť na uloženie ďalšieho kancelárskeho príslušenstva, ako je klávesnica, myš alebo poznámky, čo umožňuje lepšiu organizáciu a maximálne využitie dostupného priestoru.
  • - Jedinečný dizajn: drevený stojan Bewood dodá vášmu stolu eleganciu a prirodzené kúzlo. Jeho jedinečný dizajn priťahuje pozornosť a odlišuje ho od ostatných štandardných podtáckov.
  • - Odolnosť a vysoká kvalita spracovania: Stojan Bewood je vyrobený z najkvalitnejšieho dreva, čo zaručuje jeho odolnosť a dlhodobé používanie. Starostlivé spracovanie zaisťuje robustnú konštrukciu a esteticky príjemný vzhľad.
  • - Jednoduchá montáž: stojan sa ľahko zostavuje a zostavuje, takže môžete rýchlo ťažiť z jeho výhod bez akýchkoľvek komplikácií.
  • - Vďaka týmto výhodám sa stojan na monitor Bewood z kolekcie Desk stáva nielen praktickým nástrojom pre prácu, ale aj krásnym dizajnovým prvkom vášho stola.
  • - Ručné spracovanie a konečná úprava dreva.
  • - Presné strojárstvo

  Pracovná plocha:

  • - Dĺžka: 70 cm, Šírka: 23 cm, Výška: 11 cm - 9 cm medzi stolom a stojanom. Vzdialenosť medzi nohami: 58 cm.

  Dôležité upozornenie:

  • Cena nezahŕňa rekvizity (perá, kancelárske sponky, bloky, vizitky a pod.) zobrazené na fotografiách

  Datenblatt

  Material
  100% Holz
  Holz
  Eiche
  Arbeiten
  Natürliches Öl
  Herkunftsland
  Slowakische Republik

  Rezensionen (0)

  Alle Produktprüfungen entsprechen der RICHTLINIE (EU) 2019/2161