Holzständer für Kopfhörer GEOMETRIC - WALNUT WHITE (Woodliis) - 65,00 €
  Holzständer für Kopfhörer GEOMETRIC - WALNUT WHITE (Woodliis) - 65,00 € Holzständer für Kopfhörer GEOMETRIC - WALNUT WHITE (Woodliis) - 65,00 € Holzständer für Kopfhörer GEOMETRIC - WALNUT WHITE (Woodliis) - 65,00 € Holzständer für Kopfhörer GEOMETRIC - WALNUT WHITE (Woodliis) - 65,00 €

  Holzständer für Kopfhörer GEOMETRIC - WALNUT WHITE


  rating Keine Bewertung im Moment

  65,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  Holzständer für Woodliis Kopfhörer sind ein einzigartiges Produkt, das in jeder Form für Klasse und Originalität steht. Wir sind stolz darauf, Ihnen unsere einzigartigen Kopfhörerständer aus Holz präsentieren zu können. Wir haben sie aus speziell ausgewählten Fragmenten von massivem Walnussholz hergestellt. Dieses außergewöhnliche, stilvolle Produkt ist die perfekte Kombination aus Klassikern in Form von zeitlosem Holz mit der rauen Schönheit von gebogenem Stahl in Schwarz. Jeder unserer Holzständer wurde mit farblosem Naturöl behandelt.

  Den modernen Kopfhörerhalter aus Stahl haben wir auf einem schlichten, minimalistischen Holzklotz montiert. Diese Kombination sorgt für die Stabilität des Standfußes, erfreut aber auch das Auge und begeistert mit seinem außergewöhnlichen Design. Holzständer von Woodliis sind die perfekte Ergänzung für den Schreibtisch eines jeden leidenschaftlichen Musikliebhabers.

  Qty

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 26.07.2024

  Benachrichtigen Sie mich, wenn der Preis sinkt

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 4,55 € Zpět ve slevovém poukazu.

  Handgemacht
  In der Slowakei aus Holz, dem wir eine zweite Chance gegeben haben.
  Sorgenfreie Retouren
  Es werden keine Fragen gestellt, innerhalb von 14 Tagen nach dem Kauf.
  Schnelle Lieferung
  Jede Bestellung wird innerhalb von 1-3 Werktagen versandt.
  Sicherer Kauf
  Der Warenkorb ist durch SSL-256 Bit Sicherheit gesichert.

  Moderný stojan v minimalistickom drevenom bloku. Vyrábame ho na Slovensku a sme na to hrdí! Všetky stojany sú vyrobené v našej centrále. Usilovne pracujeme na vytvorení každého z nich od sféry dizajnu až po balenie a expedíciu k zákazníkovi. Za náš tovar preberáme plnú zodpovednosť a sme si ním 100% istí, pretože celý komplexný výrobný proces je len v našich rukách.

  Materiál

  Americký orech sa nachádza iba na stredozápade a severovýchode a juhovýchode Kanady. Všeobecne známy po celom svete ako americký orech alebo čierny orech. Drevo z amerického orecha sa pre svoju dekoratívnu kresbu a ušľachtilú tmavú farbu používa predovšetkým na interiérové prvky, ako je nábytok, parkety alebo obklady stien. Toto drevo nachádza aj špecifické uplatnenie, napríklad pri výrobe nástrojov, či výrobe pažbičiek či ozdobných gombíkov. Pre svoju charakteristickú farbu, zaujímavú kresbu a vynikajúce parametre je americký orech mimoriadne ceneným druhom úžitkového dreva.


  Vytvorenie každého z našich drevených stojanov na slúchadlá sprevádza zložitý a časovo náročný výrobný proces. Prikladáme veľkú dôležitosť každému, aj tomu najmenšiemu aspektu našich stánkov. Značnú časť dnes už pomaly nevídanej výroby realizujeme ručne. Brúsenie, leštenie a precízne olejovanie dreva je výsledkom tvrdej práce našich rúk.

  Oceľový držiak

  Náš držiak na slúchadlá je vyrobený z najkvalitnejšej ocele s hrúbkou 2 mm. Všetky oceľové prvky sú u nás rezané laserom, následne im dávame finálny tvar pomocou špeciálnej ohýbačky. Výška nami ohnutej rukoväte je 295 mm od spodnej časti drevenej základne stojana. Celý je nami práškovo lakovaný vo farbe - čierna štrukturálna mat. Nekupujeme polotovary, všetky oceľové prvky si vyrábame sami, čo zaručuje kvalitu.


  Dbáme na to, aby všetky naše drevené stojany na slúchadlá boli jedinečné. Vyrábame ich zo starostlivo vyberaného dreva, ktoré získavame v Európe a hľadáme ich v najodľahlejších kútoch sveta. Drevené stojany na slúchadlá nie sú len drevené, súčasťou celého produktu je aj dizajnová rukoväť z ohýbanej ocele farbenej na čierno, ako aj elegantné korkové podložky, ktoré chránia povrch, na ktorom stojan stojí, pred poškriabaním a poskytujú potrebnú stabilitu celej konštrukcie.

  Špecifikácia

  • - Drevo: Dub
  • - Dĺžka x šírka: 12,5 cm x 12,5 cm
  • - Výška dreveného prvku: 3 cm;
  • - Výška stojana 295 mm
  • - Povrchová úprava: prírodný olej
  • - Záruka: 24 mesiacov

  Datenblatt

  Material
  100% Holz
  Holz
  Mutter
  Arbeiten
  Natürliches Öl
  Magnetische Ladeunterstützung
  nicht
  Herkunftsland
  Slowakische Republik

  Rezensionen (0)

  Alle Produktprüfungen entsprechen der RICHTLINIE (EU) 2019/2161