Huawei Handyhülle aus Holz - MERBAU (FOX) (Woodliis) - 29,00 €
  Huawei Handyhülle aus Holz - MERBAU (FOX) (Woodliis) - 29,00 €
  Huawei Handyhülle aus Holz - MERBAU (FOX) (Woodliis) - 29,00 € Huawei Handyhülle aus Holz - MERBAU (FOX) (Woodliis) - 29,00 €
  Wenn Sie 2 Stück einer Hülle kaufen, erhalten Sie einen Rabatt von 9% auf jede Hülle
  Wenn Sie 3 oder mehr Stück kaufen, erhalten Sie 15% Rabatt auf jede Hülle

  Huawei Handyhülle aus Holz - MERBAU (FOX)


  rating Keine Bewertung im Moment

  29,00 €
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  Drevený kryt na mobil pre značku Huawei a všetky jej modely z pravého poctivo vyberaného dreva. Naše kryty na Huawei sú určené pre ľudí s vášňou, ktorí sa zaujímajú o svet a majú svoj vlastný jedinečný štýl. Obaly na Huawei značky Woodliis sú dokonalé drevené doplnky ako na každodenné nosenie, tak aj na slávnostné príležitosti. Všetky naše drevené kryty na Huawei sú vyrobené z prírodného dreva, ktoré sa ťaží v Európe ale aj v najvzdialenejších kútoch sveta. Ostrieľané, starostlivo vyberané drevo dáva našim obalom jedinečný vzhľad a nenapodobiteľný charakter. Jeho textúra, zrnitosť a vôňa ovplyvňujú výnimočnosť každého produktu určeného ako drevený kryt na mobil. Navyše – každý kus dreva je iný – preto v našej ponuke nenájdete dva rovnaké drevené kryty na mobil.

  Qty

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 26.07.2024

  Benachrichtigen Sie mich, wenn der Preis sinkt

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 2,03 € Zpět ve slevovém poukazu.

  Handgemacht
  In der Slowakei aus Holz, dem wir eine zweite Chance gegeben haben.
  Sorgenfreie Retouren
  Es werden keine Fragen gestellt, innerhalb von 14 Tagen nach dem Kauf.
  Schnelle Lieferung
  Jede Bestellung wird innerhalb von 1-3 Werktagen versandt.
  Sicherer Kauf
  Der Warenkorb ist durch SSL-256 Bit Sicherheit gesichert.

  Obal na Huawei vyrobený v Európe

  Naše kryty na Huawei vyrábame ručne v Európe a sme na to veľmi hrdí! Veľmi tvrdo pracujeme na výrobe každého puzdra, od fázy návrhu až po expedíciu. Preberáme plnú zodpovednosť za naše produkty a keďže celý proces je v našich rukách, sme si 100% istí ich kvalitou a výnimočnosťou.

  Materiály

  Výrobe našich puzdier sme venovali veľa úsilia. Vyrábame ho zo starostlivo vyťaženého dreva, ťaženého nielen v Európe ale aj na Slovensku, zároveň aj v najvzdialenejších kútoch sveta.

  Merbau (Intsia bijuga bežne známy ako Borneo teak, Johnstone River teak, Moluckian ironwood, Pacific teak) je druh kvitnúceho stromu z čeľade hrachových, Fabaceae, pôvodom z Indo-Pacifiku. Rozprestiera sa od Tanzánie a Madagaskaru na východ cez Indiu a Queensland, Austráliu až po tichomorské ostrovy Fidži a Samoa. Dorastá do výšky približne 50 metrov (160 stôp) s vysoko podopretým kmeňom. Obýva mangrovové lesy. Kôra a listy ipil sa používajú v tradičnej medicíne. Drevo stromu, nazývané merbau alebo kwila, je veľmi trvanlivé drevo odolné voči termitom, vďaka čomu je vysoko ceneným materiálom na podlahy a iné použitie. Drevo možno použiť aj na extrakciu farbiva. Na čerstvom reze má oranžovo-hnedú farbu, ktorá starne do tmavšej červenohnedej. Farba medzi doskami môže byť veľmi variabilná. Merbau môže obsahovať "zlatú" škvrnu, ktorá prechádza cez zrno, čo sa považuje za atraktívne. Drevené drevo Merbau sa používa v širokej škále aplikácií; od konštrukcie po interiérový a exteriérový nábytok. Drevo Merbau má vysoký stupeň prirodzenej trvanlivosti a pevnosti a používa sa externe v strojárstve, stavebníctve a námorníctve. Drevené rezivo Merbau sa používa aj na dvoroch ako vonkajší nábytok a interne v rade stolárskych výrobkov, podláh a iných použití.

  Silikónový TPU

  TPU je textúra, ktorá je skratka pre termoplastické polyuretány. Je vyrobený z plastu, elastický, podobný gume. Keď sa váš telefón dostane do tvrdej kolízie, puzdro TPU dokáže váš telefón vysoko ochrániť bez akéhokoľvek poškodenia. Je kombinovaný s odolnou technológiou a stručným materiálom, ktorý vysoko chráni váš smartfón. Náš obal na Huawei z TPU sa ľahko prispôsobí vašemu telefónu a taktiež sa pohodlne drží v ruke. Rohy sú vystužené, aby zniesli bremeno akéhokoľvek nárazu a predná strana má zvýšené okraje na ochranu obrazovky vášho smartfónu.

  Drevené kryty s motívom

  Drevené kryty s motívom

  Polykarbonát

  Polykarbonát je rozmerovo stály, vysoko tuhý, neparfumovaný a odolný voči teplu, preto je jeho tvar stály. Navyše je vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu. Polykarbonát je matný a príjemný na dotyk, preto je dokonalou povrchovou úpravou našich drevených obalov.

  Výrobná presnosť

  Proces výroby každého obalu na telefón je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Každý drevený kryt na mobil má v sebe vložené srdce a tým vytvoríme jedinečnú sériu obalov na telefón.

  Najdôležitejšie vlastnosti:

  • - 100% ochrana
  • - Obal na Huawei vyrobený z prírodného dreva
  • - Ľahké a tenké; nezahusťuje váš mobil
  • - Perfektne sa hodí k vášmu mobilu
  • - Protišmyková vrstva zaručuje stabilné držanie
  • - Ľahký prístup k nabíjacej zásuvke, kľúčom a rozhraniam
  • - Dokonale navrhnuté razenie pre kľúče
  • - Ručne vyrobené
  • - Leštenie, lakovanie a presné lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce
  • - presnosť
  • - Kompatibilné s procetívnym sklom
  • - Štýl a elegancia
  • - Dokonalé spojenie funkčnosti a moderného dizajnu

  Datenblatt

  Art
  Handgemacht
  Material
  100% Holz
  Holz
  Merbau
  Graviertes Muster
  ja
  Herkunftsland
  Slowakische Republik
  Entwickelt für Mobilgeräte
  Huawei

  Rezensionen (0)

  Alle Produktprüfungen entsprechen der RICHTLINIE (EU) 2019/2161