Weltkarte aus Holz an der Wand - DUB + Öl (magnetisch) (Woodliis) - 369,00 €
  Weltkarte aus Holz an der Wand - DUB + Öl (magnetisch) (Woodliis) - 369,00 € Weltkarte aus Holz an der Wand - DUB + Öl (magnetisch) (Woodliis) - 369,00 € Weltkarte aus Holz an der Wand - DUB + Öl (magnetisch) (Woodliis) - 369,00 € Weltkarte aus Holz an der Wand - DUB + Öl (magnetisch) (Woodliis) - 369,00 €

  Weltkarte aus Holz an der Wand - DUB + Öl (magnetisch)


  rating Keine Bewertung im Moment
  #2 najpredávanejší v kategórii Hölzerne Weltkarten an der Wand (za 365 dní)

  369,00 €
  Robí radosť už 8+ zákazníkom
  vrátane DPH a RP

  Niekomu stačí papierová mapa na stole menšieho rozmeru a niekto to chce povýšiť na vyššiu úplne inú úroveň ...

  Drevená mapa sveta na stenu značky Woodliis je špeciálnym produktom, ktorý obohatí každý priestor o štýl a vizuálnu hĺbku a je perfektným spôsobom ako efektne dostať celý svet na stenu svojej izby, pracovne, obývačky alebo chaty. Urobte si radosť, splňte si sen. Alebo ho splňte niekomu, o kom viete, že cestovanie miluje! Drevená mapa sveta na stenu bude dobre ladiť s útulnými ubytovacími priestormi, ako aj oficiálnejšími interiérmi, ako sú kancelárie a konferenčné miestnosti. Kdekoľvek sa objaví, určite upúta pozornosť každého a dodá eleganciu každému interiéru, v ktorom je zavesená. Naša drevená mapa sveta na stenu zabezpečí, že každý priestor dostane svoj vlastný, špeciálny a výnimočný štýl a dizajn.

  Varianty z kolekcie

  Qty

  Doručenie: Do výroby do 7 dní pracovných dní Očakávaný dátum dodania je

  Benachrichtigen Sie mich, wenn der Preis sinkt

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 25,83 € Zpět ve slevovém poukazu.

  Handgemacht
  In der Slowakei aus Holz, dem wir eine zweite Chance gegeben haben.
  Sorgenfreie Retouren
  Es werden keine Fragen gestellt, innerhalb von 14 Tagen nach dem Kauf.
  Schnelle Lieferung
  Jede Bestellung wird innerhalb von 1-3 Werktagen versandt.
  Sicherer Kauf
  Der Warenkorb ist durch SSL-256 Bit Sicherheit gesichert.

  Mapa sveta na stenu a jej drevené prvky majú hrúbku 10 mm. Ich skutočné rozmery sú 2000 mm (šírka) x 1180 mm (výška). Na uľahčenie procesu montáže sme pripravili tlačený návod na použitie na veľkoformátovom papieri, ktorý presne odráža polohu kontinentov a ostrovov.

  Magnetické PIN(y) národných hraníc

  Mapa sveta na stenu má vyvinutý kompletne nový a inovatívny spôsob umiestňovania magnetických značiek priamo na povrch dreva. Vďaka nej si budeme môcť poznačiť miesta, ktoré sme navštívili a dokonca priložiť fotografie, ktoré zachytia naše cestovateľské spomienky na krásnu drevenú mapu.
  Na uľahčenie označenia dôležitých miest na mape sú jednotlivé krajiny oddelené precíznym gravírovaním. Voliteľne sú dostupné aj názvy jednotlivých krajín.

  Drevená mapa sveta na stenu a jej montáž

  Lepiaca montáž, ktorú často nazývame aj „samomontáž“, je jednoduché umiestňovanie drevených prvkov na stenu pomocou montážneho lepidla. Do balenia mapy sveta na stenu nepribaľujeme lepidlo ani stláčadlo. Tieto produkty si musí zákazník zakúpiť sám. Je to spôsobené jednoduchým faktom – nie každé lepidlo je vhodné na daný povrch steny. Prinášame návod, v ktorom odporúčame, aké lepidlo na konkrétnu stenu použiť. Vysvetlíme tiež, ako si mapu sveta nainštalovať svojpomocne, aké množstvo lepidla použiť a ako merať vzdialenosti medzi jednotlivými prvkami.

  DUB

  Dub (Quercus L.) je rod stromov alebo (zriedkavo) vysokých kríkov z čeľade Fagaceae (Fagaceae Dumort). Rod pozostáva z viac ako 200 druhov vyskytujúcich sa najmä v miernych pásmach na severnej pologuli (okrem iného v Poľsku) a vo vysokých terénoch v tropickom pásme. Duby sú známe veľkými rozmermi, sú to najhrubšie poľské stromy a ich priemer môže presiahnuť 3 metre na výšku až 25-35 metrov. Dubové drevo je pomerne ťažké a húževnaté, preto sa bežne používa v drevárskom a nábytkárskom priemysle. Navyše je vysoko odolný voči oderu. Dubové drevo je zvyčajne žltohnedé a má jasne definovanú štruktúru so sukami charakteristickými pre dub.

  Výrobná presnosť

  Drevená mapa sveta na stenu a jej proces výroby je mimoriadne zložitý a hlacne časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce.

  Najdôležitejšie vlastnosti mapy sveta:

  • - Rozmery: Šírka: 200 cm, Výška: 118 cm, Hrúbka: 1 cm.
  • - Materiály: masívne a kvalitné dubové drevo (opracované olejom)
  • - Hmotnosť: cca 13 kg

  Datenblatt

  Art
  Handgemacht
  Material
  100% Holz
  Holz
  Eiche
  Arbeiten
  Natürliches Öl
  Magnetische Ladeunterstützung
  ja
  Herkunftsland
  Slowakische Republik

  Rezensionen (0)

  Alle Produktprüfungen entsprechen der RICHTLINIE (EU) 2019/2161