Kartenetui - PLANETEN DES NEPTUN (Woodliis) - 35,00 €
  Kartenetui - PLANETEN DES NEPTUN (Woodliis) - 35,00 € Kartenetui - PLANETEN DES NEPTUN (Woodliis) - 35,00 € Kartenetui - PLANETEN DES NEPTUN (Woodliis) - 35,00 € Kartenetui - PLANETEN DES NEPTUN (Woodliis) - 35,00 €

  Kartenetui - PLANETEN DES NEPTUN


  rating Keine Bewertung im Moment
  #2 najpredávanejší v kategórii Brieftasche (za 365 dní)

  35,00 €
  Robí radosť už 4+ zákazníkom
  vrátane DPH a RP Skladom (expedícia do 5 dní)

  Das handgefertigte Kreditkartenetui Woodliis ist ein äußerst praktisches und elegantes Accessoire.

  Hergestellt in Europa aus speziell ausgewähltem Holz in Kombination mit Harz und schwarz gebeiztem Aluminium. Die Auswahl von Materialien höchster Qualität sorgt sowohl für das hervorragende Aussehen als auch für die Leichtigkeit und Kompaktheit unserer Koffer.

  Jeder, der Kreditkarten und alle Arten von Club- oder Kundenkarten verwendet, weiß, wie wichtig es ist, eine hochwertige Hülle zu haben. Kreditkartenetuis sind nicht nur ein praktisches Gadget, sondern auch eine äußerst funktionale Möglichkeit, Ihr Portemonnaie aufgeräumt zu halten. Dank dieses kleinen, aber clever gestalteten Zubehörs können wir unsere Zahlungskarten einfach organisieren und gleichzeitig vor Kratzern oder Beschädigungen schützen. Kreditkartenhüllen sind auch eine großartige Möglichkeit, das Tragen von Gepäck zu minimieren und gleichzeitig einen schnellen Zugriff auf Ihre wichtigsten Finanzdokumente zu ermöglichen. Das stilvolle Design und die Vielfalt der verfügbaren Modelle machen das Kartenetui nicht nur zu einem praktischen Werkzeug, sondern auch zu einem modischen Accessoire zu unserer Alltagsausstattung.

  Qty

  Doručenie: 5 pracovných dní Očakávaný dátum dodania je 26.07.2024

  Benachrichtigen Sie mich, wenn der Preis sinkt

  obrázek
  Zakoupením tohoto produktu získáte až 2,45 € Zpět ve slevovém poukazu.

  Handgemacht
  In der Slowakei aus Holz, dem wir eine zweite Chance gegeben haben.
  Sorgenfreie Retouren
  Es werden keine Fragen gestellt, innerhalb von 14 Tagen nach dem Kauf.
  Schnelle Lieferung
  Jede Bestellung wird innerhalb von 1-3 Werktagen versandt.
  Sicherer Kauf
  Der Warenkorb ist durch SSL-256 Bit Sicherheit gesichert.

  Predstavujeme vám našu víziu obalov na iphone na základe 8 planét slnečnej sústavy - Merkúr, Venuša, Zem, Mars, Jupiter, Saturn, Urán a Neptún (z každej série je vyrobených len asi tucet kusov, to zaručuje úplnú jedinečnosť produktu).

  Puzdro na kreditné a klubové karty vyrobené v Európe

  Naše puzdrá na kreditné vyrábame ručne v Európe a sme na to veľmi hrdí! Veľmi tvrdo pracujeme na výrobe každého puzdra, od fázy návrhu až po expedíciu. Preberáme plnú zodpovednosť za naše produkty a keďže celý proces je v našich rukách, sme si 100% istí ich kvalitou a výnimočnosťou.

  Puzdro na kreditky jediné svojho druhu

  Teraz Vám povieme trochu o procese výroby našich puzdier. Aby sme vytvorili puzdrá na karty, ktoré sú kombináciou živice a dreva, musíme získať a správne pripraviť kusy dreva. Tie sú vždy jedinečné a dovážame ich napríklad z Texasu, ako napríklad kaktusy cholla alebo nádherné topoľové drevo s ostrou štruktúrou alebo vizuálne ohromujúce indonézske drevo suar. V konečnom dôsledku to môže byť akékoľvek drevo, ktoré sa bude dobre spájať so živicou. V tomto prípade sme obmedzení len našou fantáziou a možnosťami jeho získania, keďže drevo je pre vás dovážané z celého sveta.

  Vyradené, nepotrebné kusy dreva – dávame im druhý život

  Správne pripravené drevené kúsky sa potom zalejú živicou, ktorej jedinečná farba sa získa pomocou správne zvolených farbív. Z tejto kombinácie vyrábame malé bloky, z ktorých potom vyrežeme tenké prvky určené pre puzdro. A práve v tomto bode sa ukazuje jedinečnosť daného vzoru a vytvára sa samozrejme aj jedinečné puzdro na karty.

  V jednej sérii dokážeme vyrobiť od niekoľkých až po desiatky kusov krytov. Ak sa vám páči už vyrobená farebná kombinácia dreva a živice, neváhajte s kúpou puzdra.

  Výrobná presnosť

  Proces výroby každého obalu na kreditné karty je mimoriadne zložitý a časovo náročný. Zvláštnu pozornosť venujeme každému, aj tomu najmenšiemu aspektu výroby. Používame najkvalitnejšie stroje, ktoré režú a honia drevo s presnosťou na 0,01 mm. Značná časť našej produkcie je vyrábaná ručne, čo je v dnešnej dobe čoraz menej bežné. Leštenie, lakovanie a precízne lepenie dreva je výsledkom našej tvrdej ručnej práce. Každé drevené puzdro má v sebe vložené srdce a tým vytvoríme jedinečnú sériu obalov na kreditné karty.

  Najdôležitejšie vlastnosti:

  • - jednoduché použitie: keď stlačíte malú páčku, karty sa vytlačia smerom von vejárovitým spôsobom, aby bol k nim ľahký prístup,
  • - efektívna RFID SECURE ochrana pred stratou finančných prostriedkov z vášho bankového účtu - peňaženka chráni karty s NFC čipom pred nechceným prečítaním bankomatových, platobných, kreditných, debetných a iných kariet,
  • - kapacita: až 7 kariet,
  • - celé z prírodného dreva,
  • - telo vyrobené z ľahkého hliníka, farbené na čierno,
  • - rozmery: 95 mm x 60 mm x 8 mm
  • - ručné spracovanie a konečná úprava dreva;
  • - precíznosť spracovania.

  Datenblatt

  Art
  Handgemacht
  Farbe
  Blau
  Material
  50% Aluminium
  50% Harz
  50% Holz
  Holz
  Pappel
  Arbeiten
  schwarz gefärbtes Aluminium
  Graviertes Muster
  nicht
  Herkunftsland
  Slowakische Republik
  RFI-Schutz
  ja

  Rezensionen (0)

  Alle Produktprüfungen entsprechen der RICHTLINIE (EU) 2019/2161