Vraciame sa ku koreňom výroby. K tomu, čo bolo dobré kedysi a na čo sme medzičasom v uponáhľanom svete úplne zabudli. Novým, moderným a nám srdcu blízkym spôsobom. Našimi drevenými výrobkami, krytmi a doplnkami do kancelárie spájame milovníkov dreva, prírody a vraciame ľuďom kontakt so zemou. Naše výrobky vznikajú v srdci Európy s dôrazom na kvalitu a tradíciu práce s drevom s použitím čo najlokálnejších surovín.

Udržateľnosť a kvalita

V Woodliis veríme, že najlepšia cesta k udržateľnosti je zbytočne nenakupovať. Túto filozofiu sa snažíme odovzdať aj našim zákazníkom. Preto pri výrobe našich produktov kladieme vysoký dôraz na kvalitu a spracovanie, využívame čo najlokálnejšie suroviny (drevo) a podporujeme tradičnú lokálnu výrobu. Naše produkty sú vyrábané v srdci Európy - na Slovensku. V krajinách, kde je silná tradícia práce s drevom odjakživa a my sme hrdí, že vďaka vám a vašej viere v našu značku môžeme v tejto tradícii pokračovať a vniesť do nej moderné a inovatívne princípy s láskou k ľuďom i k prírode. Vďaka precíznosti a zmyslu pre detail vám naše výrobky budú prinášať dlhodobú radosť. Radšej kúpiť raz a poriadne ako často a nekvalitne. Tak spoločne spravíme niečo pre planétu a znížime našu uhlíkovú stopu i množstvo produkovaného odpadu. S láskou k prírode pristupujeme nielen k dizajnovaniu a produkcii našich výrobkov. Veríme, že spolu spravíme svet lepším miestom. Zelenším, s menej odpadom a zdravšími ľuďmi. Miestom, kde sú princípy fair-trade samozrejmosťou. Miestom, kde ľudia robia uvedomelé rozhodnutia a kde má kvalita a etický background prednosť pred kvantitou. Miestom, kde nadčasovosť a funkčnosť porazí sezónnosť. Vďaka vám a vašej podpore sa nám to postupne darí.

Udržateľnosť a kvalita - woodliis.sk

Naša misia

Vo Woodliis sa nebojíme snívať a plniť si odvážne sny. Našim cieľom je zmeniť návyky ľudí po celom svete. Ľuďom ponúkame prevažne drevené výrobky, ktoré sú vyrábané prevažne udržateľným spôsobom a s láskou k prírode a hlavne k drevu. Našou víziou sú také kryty na mobilný telefón, ktoré Vám ho dokonale ochránia pred poškodením a pri nosení ich jednoducho budete chcieť všade ukazovať - to všetko s použitím dreva, ktorému sme dali druhú šancu. Zero waste :)
Vo Woodliis je pre nás každý zákazník stredobodom záujmu a jeho spokojnosť je našim hnacím motorom. Etické a príjemné pracovné zázemie je pre nás prioritou, princíp fair-trade je v nás hlboko zakorenený. Preto ku každému zamestnancovi, či obchodnému partnerovi pristupujeme s rešpektom a úctou. Vďaka tomu žijeme naše sny spoločne a to nás ženie vpred s ešte väčšou chuťou. S každým dosiahnutým cieľom si kladieme latku vyššie a vyššie. „Nie“ a „nedá sa“ nie sú v našom slovníku vôbec obsiahnuté. Woodliis nie je “iba” firma, je to rodina a to doslova. A kúsok z tejto našej rodiny dostanete od nás aj vy v každom našom výrobku spolu s naším srdcom.