Doprava a platba zdarma pre všetky objednávky od 50 €.

Spôsoby doručenia
  • - GLS kuriér až domov3,00 €
  • - GLS výdajné miesto2,50 €
  • - Zásielkovňa - doručenie na pobočku2,50 €
  • - Slovenská pošta5,00 €
Možnosti platby
  • - dobierka1 €
  • - bankový prevodzdarma
  • - platba kartou (za pomoci brány GoPay)zdarma
  • - Ahoj platby (odložené platby o 30 dní, prípadne rozložené do 3 splátok)zdarma

Objednávky odosielame ako najrýchlejšie je to možné, štandardne v priebehu 1-2 pracovných dní od prijatia a zaplatenia objednávky. Pokiaľ objednávku potrebujete doručiť čo najrýchlejšie, zavolajte nám prosím.

Doručenie do ČR a do zahraničia

Viac o Prepravca GLS kuriér

Kuriér GLS obyčajne doručuje počas 1-2 pracovných dní od odoslania. Vopred viete, kedy Vám balíček dorazí - kuriér dáva dvojhodinové rozmedzie doručenia a zasielame plný link na sledovanie pohybu zásielky. Navyše prepravca dovoľuje mnoho možností ako balík v prípade neprítomnosti presmerovať na novú adresu, prípadne do výdajného miesta.

Viac o Prepravca GLS point point

Balíčky do výdajného miesta štandardne dorazia do dvoch pracovných dní od odoslania. Zásielkovna má hustú sieť výdajných pobočiek v SR. Väčšinou sa jedná o klasické kamenné obchody, ktoré sú aj výdajnym miestom. Hlavnou výhodou je skvelá cena a pohodlie - nemusíte čakať na kuriéra. Keď bude balíček pripravený na vyzdvihnutie na vybranom mieste, príde Vám SMS a email s heslom na vyzdvihnutie a môžete si pre neho kedykoľvek počas otváracej doby pobočky prísť. Výdaj balíčka je podmienený iba heslom, je teda možné pre balík poslať aj niekoho iného, ​​ak ste zrovna zaneprázdnení.

Viac o Prepravca Packeta

Balíčky na výdajné miesto Zásielkovne štandardne dorazia do dvoch pracovných dní od odoslania. Zásielkovna má hustú sieť výdajných pobočiek v SR. Väčšinou sa jedná o klasické kamenné obchody, ktoré sú aj výdajnym miestom. Hlavnou výhodou je skvelá cena a pohodlie - nemusíte čakať na kuriéra. Keď bude balíček pripravený na vyzdvihnutie na vybranom mieste, príde Vám SMS a email s heslom na vyzdvihnutie a môžete si pre neho kedykoľvek počas otváracej doby pobočky prísť. Výdaj balíčka je podmienený iba heslom, je teda možné pre balík poslať aj niekoho iného, ​​ak ste zrovna zaneprázdnení.

Viac o Prepravca Slovenská pošta

Jednoduchá a cenovo výhodná služba na zasielanie tovaru v rámci Slovenska. Balík doručíme na adresu alebo si ho adresát môže vyzdvihnúť na pošte/v BalíkoBOXe. Malé aj veľké, ľahké aj ťažké, pevné aj krehké. Nezáleží na tom, aké sú vaše balíky. Môžete sa spoľahnúť na to, že sa dostanú bezpečne na miesto určenia.

Viac o platobnej bráne Spôsob platby GoPay

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána GoPay. Poskytovateľ služby, spoločnosť GoPay s.r.o. je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Platba rýchlym bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu.