Doprava a platba zdarma pre všetky objednávky od 50 €.

Spôsoby doručenia
  • - GLS kuriér až domov3,00 €
  • - GLS výdajné miesto2,50 €
  • - Zásielkovňa - doručenie na pobočku2,50 €
  • - Slovenská pošta5,00 €
Možnosti platby
  • - dobierka1 €
  • - bankový prevodzdarma
  • - platba kartou (za pomoci brány Comgate)zdarma
  • - Ahoj platby (odložené platby o 30 dní, prípadne rozložené do 3 splátok)zdarma

Objednávky odosielame ako najrýchlejšie je to možné, štandardne v priebehu 1-2 pracovných dní od prijatia a zaplatenia objednávky. Pokiaľ objednávku potrebujete doručiť čo najrýchlejšie, zavolajte nám prosím.

Doručenie do ČR a do zahraničia

Viac o Prepravca GLS kuriér

Kuriér GLS obyčajne doručuje počas 1-2 pracovných dní od odoslania. Vopred viete, kedy Vám balíček dorazí - kuriér dáva dvojhodinové rozmedzie doručenia a zasielame plný link na sledovanie pohybu zásielky. Navyše prepravca dovoľuje mnoho možností ako balík v prípade neprítomnosti presmerovať na novú adresu, prípadne do výdajného miesta.

Viac o Prepravca GLS point point

Balíčky do výdajného miesta štandardne dorazia do dvoch pracovných dní od odoslania. Zásielkovna má hustú sieť výdajných pobočiek v SR. Väčšinou sa jedná o klasické kamenné obchody, ktoré sú aj výdajnym miestom. Hlavnou výhodou je skvelá cena a pohodlie - nemusíte čakať na kuriéra. Keď bude balíček pripravený na vyzdvihnutie na vybranom mieste, príde Vám SMS a email s heslom na vyzdvihnutie a môžete si pre neho kedykoľvek počas otváracej doby pobočky prísť. Výdaj balíčka je podmienený iba heslom, je teda možné pre balík poslať aj niekoho iného, ​​ak ste zrovna zaneprázdnení.

Viac o  Prepravca Packeta

Balíčky na výdajné miesto Zásielkovne štandardne dorazia do dvoch pracovných dní od odoslania. Zásielkovna má hustú sieť výdajných pobočiek v SR. Väčšinou sa jedná o klasické kamenné obchody, ktoré sú aj výdajnym miestom. Hlavnou výhodou je skvelá cena a pohodlie - nemusíte čakať na kuriéra. Keď bude balíček pripravený na vyzdvihnutie na vybranom mieste, príde Vám SMS a email s heslom na vyzdvihnutie a môžete si pre neho kedykoľvek počas otváracej doby pobočky prísť. Výdaj balíčka je podmienený iba heslom, je teda možné pre balík poslať aj niekoho iného, ​​ak ste zrovna zaneprázdnení.

Viac o  Prepravca Slovenská pošta

Jednoduchá a cenovo výhodná služba na zasielanie tovaru v rámci Slovenska. Balík doručíme na adresu alebo si ho adresát môže vyzdvihnúť na pošte/v BalíkoBOXe. Malé aj veľké, ľahké aj ťažké, pevné aj krehké. Nezáleží na tom, aké sú vaše balíky. Môžete sa spoľahnúť na to, že sa dostanú bezpečne na miesto určenia.

Viac o platobnej bráne

Online platby pre nás zaisťuje platobná brána Comgate, a.s. - https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana. Poskytovateľ služby, spoločnosť Comgate, a.s. je licencovaná platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.


Kontaktné údaje na spoločnosť Comgate, a.s. pre prípadné reklamácie alebo otázky k platbám:
Comgate, a.s.
Gočárova trieda 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

https://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou

Platba rýchlym bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu.